MultiOne Seria 7 SD

1100 - 1580 kg

Seria MultiOne SD została specjalnie opracowana do użytku w ciasnych przestrzeniach: siedzenie kierowcy umieszczone z tyłu, zapewnia maszynie elastyczność i możliwość poruszania się w ciasnych przestrzeniach. Seria SD zbudowana na nowej platformie zapewnia dobrze znane zalety MultiOne: wielofunkcyjność i wydajność. Szeroka gama oryginalnych osprzętów sprawia, że te nowe mini ładowarki MultiOne są niezbędnymi maszynami do zastosowań, takich jak rolnictwo, gdzie potrzebne są wiele rodzajów narzędzi do prac przy gospodarstwie. Poprzez zastosowanie konstrukcji siedzenia na tylnej osi z przegubem przed operatorem możemy wykonywać manewry w nawet najciaśniejszych budynkach gospodarskich, a to wszystko dzięki bardzo małemu promieniowi skrętu.

mała ładowarka Multione seria 7.3sd siedzenie z tyłu przegubowa

 

dane techniczne

MultiOne seria SD

  MultiOne 7.3 SD
Silnik Yanmar 3TNV82
Moc 35 HP / 26 kW
Napęd Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 37 l/min 
Max. wysokość podnoszenia 2,90 m
Ciężar wywracający 1580 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 1260 kg
Waga maszyny 1700 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

 

najważniejsze  cechy

MultiOne seria SD

 

    wydajność i  obsługa

 

MultiOne to maszyny z dużą ilością mocy i pojemności w małym, wielofunkcyjnym korpusie. Kompaktowe rozmiary i przegubowa rama MultiOne zapewniają doskonałą manewrowość tam, gdzie jest to potrzebne. Od małego wewnętrznego obszaru roboczego po otwarte pole, MultiOne może dotrzeć do miejsc, do których inne maszyny nie docierają. Bezpośredni napęd na 4 koła zapewnia doskonałą przyczepność nawet w trudnym terenie i warunkach, podczas gdy samoblokujący mechanizm różnicowy (DBS - Dynamic Block System) jest przydatny do pracy na miękkim podłożu, unikamy uszkodzeń trawy. Przyczepność zapewnia również kontrola trakcji na oblodzonym lub błotnistym terenie dzięki rozdzielaczowi momentu obrotowego.

 

  • Idealna maszyna do ciasnych pomieszczeń
  • Konstrukcja z siedzeniem na tylnej osi
  • Metalowe błotniki

Multione seria SD przegub

 

 

Multione seria SD maszyna z ukosu

 

    design i  komfort

 

MultiOne bierze pod uwagę każdy aspekt, aby zmaksymalizować komfort i łatwość użytkowania. Dział badawczo-rozwojowy MultiOne zaprojektował najbardziej imponujące, ergonomiczne i wygodne miejsce kierowcy na rynku. Układ kabiny został zaprojektowany z uwzględnieniem zasad ergonomii: intuicyjne rozmieszczenie instrumentów i elementów sterujących zapewnia łatwość obsługi maszyn MultiOne. Siedzisko zostało tak zamontowane, żeby bez trudu kontrolować położenie narzędzia z jakim pracujemy. Można również wyregulować skok siedzenia tak, żeby amortyzowało niedogodności terenowe podczas jazdy maszyną.

 

  • Zaprojektowany z myślą o rolnikach
  • Szerokość zależna od ogumienia na maszynie
  • Nisko osadzony punkt ciężkości, daje dużą stabilność

 

rozwiązania  techniczne

MultiOne seria SD

 

obciązniki Multione do serii SD


Obciążniki

Zintegrowane obciążniki tylne, które można zdemontować, gdy nie jest potrzebna przeciwwaga

-


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udźwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek.

-


4-funkcyjny joystick

4-funkcyjny joystick umożliwia łatwe sterowanie maszyną. Dwie dźwignie pomocnicze sterują przedłużeniem wysięgnika teleskopowego i przednich wyjść hydraulicznych.

hydrostatyczny napęd na 4 koła Multione


Napęd 4WD

Hydrostatyczny napęd na 4 koła

zobacz  video

Ładowarka MultiOne podczas pracy

 

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna