MultiOne Seria 9

1600 - 2600 kg

MultiOne serii 9 to przegubowa mini ładowarka o dużej mocy
Doskonała wydajność podnoszenia, 50-konny diesel, stały przepływ oleju i najlepszy w swojej klasie komfort. Większa ładowarka z jeszcze mocniejszym silnikiem i dużym wydatkiem pompy oleju. Seria 9 to najlepsza przegubowa mini ładowarka na rynku pod względem stosunku udźwigu do masy. Seria 9 to ewolucja najwyższej klasy serii GT: nowa seria nadal zachwyca zupełnie nową architekturą i wzornictwem, dzięki czemu jest jedyną kompaktową mini ładowarką w swojej klasie, która osiąga wydajność i standardy w bardzo konkurencyjnym i opłacalnym wyposażeniu. Seria 9 oferuje doskonały stosunek jakości do ceny dla klienta, który szuka wszystkich zalet kompaktowego, ale wydajnego zestawu. Mini ładowarki MultiOne są dostępne w konkurencyjnej cenie przy jednoczesnym zachowaniu mocy maszyny i jakości. Seria 9 doskonale nadaje się dla bardziej wymagających prac przy użyciu dużej siły podnoszenia i pchania.

 

ładowarka Multione seria 9

 

dane techniczne

MultiOne seria 9

  MultiOne 9.5 MultiOne 9.6
Silnik Yanmar 4TNV88 Kohler 1903 TCR  
Moc 50 HP / 37 kW 57 HP / 42.5 kW
Napęd Hydrostatyczny Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 85 l/min  95 l/min
Max. wysokość podnoszenia 3,21 m 3,21 m
Ciężar wywracający 2600 kg 2600 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 2080 kg 2080 kg
Waga maszyny 2100 kg 2140 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

najważniejsze  cechy

MultiOne seria 9

 

MULTIFUNKCYJNOŚĆ i  uniwersalność   

Ideą MultiOne jest zaoferowanie wielofunkcyjnego narzędzia pracy, które może zmaksymalizować produktywność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Dzięki ponad 170 oryginalnym osprzętom MultiOne może stać się kosiarką lub wózkiem widłowym, kompaktowym traktorem, ładowarką teleskopową, betonomieszarką lub windą osobową w kilka sekund. MultiOne może stać się niemal każdą potrzebną maszyną, nie tracąc przy tym swojej unikalnej cechy: być potężną maszyną w kompaktowej obudowie. Z założenia maszyna ma pracować 360 dni w roku, zimą może służyć jako piaskarka, odśnieżarka, wiosną jako kosiarka lub zamiatarka. Dodatków i doposażeń jest na tyle dużo, że każdy znajdzie zastosowanie dla tej multifunkcyjnej ładowarki z  wysięgnikiem teleskopowym.

  • Praca z wieloma przystawkami
  • Maszyna wykorzystana 360 dni w roku
  • Rozmiar, waga dostosowana do potrzeb klienta

Multione seria 9 prawa strona

Multione seria 9 tył prawa strona

Wytrzymałość i  bezpieczeństwo

Maszyny MultiOne są wyposażone w solidną ramę przegubową, która poprawia równowagę i ogólną stabilność przy wysokim stałym obciążeniu w każdych warunkach. Wszystkie komponenty mini ładowarek MultiOne zostały zaprojektowane i przetestowane, aby zagwarantować wysoką wytrzymałość, niezawodność przy zachowaniu minimalnych czynności konserwacyjnych. Rama zabezpieczająca ROPS, zadaszenie FOPS, lewy drążek ochronny kabiny operatora i inne zintegrowane urządzenia zabezpieczające zapewniają pełną ochronę operatora. Bezpieczeństwo to ważny aspekt dla operatora maszyny. Środowisko pracy powinno być komfortowe dla pracownika czy właściciela.

  •  Solidna Rama
  •  Stabilność
  •  Duży komfort pracy
 

rozwiązania  techniczne

MultiOne seria 9

 

Multizłącze


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu.

wysięgnik teleskopowy


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udźwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek.

joystic multione


11-funkcyjny joystick

11-funkcyjny joystick umożliwia łatwe sterowanie maszyną. Dwie dźwignie pomocnicze sterują przedłużeniem wysięgnika teleskopowego i przednich wyjść hydraulicznych.

wyświetlacz multione


Wyświetlacz

Wyświetlacz graficzny LCD z zaprogramowanym serwisem (obrotomierz, licznik godzin, wskaźnik poziomu paliwa, lampka kontrolna, wskaźnik światła i inne 14 wskaźników).

 

zobacz  Video

Ładowarka MultiOne podczas pracy

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna