NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWOŃ    513 600 630

 

 

Dlaczego Pan Dawid kupił siewnik Monosem MS D2 5-rzędowy?

1. gospodarstwo pana Dawida

Pan Dawid prowadzi gospodarstwo i firmę Usługi dla Rolnictwa  w miejscowości: Parchanki, pow. inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie.

Ma ponad  70 ha - uprawia zboża i warzywa. Głównie jednak nastawia się na działalność usługową.

Mapa przedstawiająca miejsce gdzie dokładnie został dostarczony siewnik Monosem do pana JarosłąwaMapa przedstawiająca sieć sprzedaży Korbanek i miejscowośc-gdzie dokładnie został dostarczony siewnik do Pana Dawida

 

Jeżeli chodzi o jego park maszynowy to z racji na prowadzona działalności jest on bardzo rozbudowany.

Posiada m.in. ciągniki New Holland, John Deere, Case,  rozsiewacz Sulky, oraz siewnik Monosem, który zakupił w 2018 roku od Korbanka.

W garażu Klienta znajdują się ciągniki różnych marek  - New Holland, JD i inneW garażu Pana Dawida znajdują się ciągniki różnych marek i maszyny towarzyszące od Korbanka - Sulky i Monosem

Teraz zdecydował się na zakup kolejnego siewnika z tej marki - wybrał Monosem model  MS D2 5 -rzędowy

Dlaczego znowu wybrał Monosema?

 

 

2. Dlaczego wybrał Siewnik punktowy do warzyw  Monosem MS D2 5 -rzędowy

Klient kupił kolejny siewnik Monosem od KorbanekPan Dawid używał ładowarki JCB do ściągnięcia siewnika z naczepy Kierowcy

Pan Dawid, jak już powyżej wspomniano posiada starszy siewnik Monosem  MS C  5 rzędowy . Postanowił dokupić kolejną maszynę od tego samego producenta, dystrybuowaną przez Korbanek. Tym razem wybrał model  MS D2 5 -rzędowy -  siewnik 5-rzędowy w następującej specyfikacji: rama sztywna SEKCJA WYSIEWAJĄCA "C" (5 sekcji wysiewających, każda po 2 linie siewu): zbiorniki na nasiona o poj. 1,5 litra, aparat wysiewający z regulacją ustawienia wg wielkości nasion za pomocą zgarniacza, przedni rozgarniacz brył, podwójna redlica wysiewająca, rozstaw między liniami siewu: 7 cm, kółka pośrednie dociskowe z opasaniem ze stali nierdzewnej, minimalny rozstaw między sekcjami wysiewającymi: 20 cm, podciśnieniowy system wysiewu, pneumatyczny układ do czyszczenia otworów tarczy wysiewającej, tarcze wysiewające z mieszadłem do marchwi/pietruszki , tarcze wysiewające z mieszadłem do cebuli , tarcze wysiewające z mieszadłem do czerwonych buraczków.

Dobrał specyfikacje maszyny do swoich potrzeb z przeznaczeniem do pracy na usługach.

W firmach usługowych liczy się niezawodność maszyny, jej bezawaryjność i wysoką wydajność. Tak jest w przypadku siewników do warzyw Monosem, które firma Korbanek sprzedaje od ponad 20 lat.

Siewnik Monosem od Korbanek - dostawa do Klienta5-rzędowy siewnik punktowy Monosem będzi przeznaczony do świadczenia usług przez Klienta

Najważniejsze zalety siewników do warzyw punktowych Monosem to:

-wysoka precyzja wykonania

-możliwość siewu w jednej linii i w dwóch liniach na każdym rzędzie siewnika

-pneumatyczny "odkurzacz" do resztek nasion w zbiornikach w wyposażeniu seryjnym

-znakomity aparat rozdzielający

-przedni rozgarniacz w standardzie

-bogaty wybór doposażeń

-układ podciśnieniowy z prostą regulacją

-układ podciśnieniowy do czyszczenia otworów tarczy wysiewającej w standardzie

-produkcja pod kontrolą, by zachować najwyższą jakość.

Więcej o siewnikach MONOSEM w formie PDF znajdziesz TUTAJ

Pan Dawid przy swoim imponującym parku maszynowymTo już drugi siewnik Monosem, który Pan Dawid kupił od firmy Korbanek

3. Podsumowanie

Pan Dawid kolejny raz wybrał Monosema, to najlepsze świadectwo o jakości i niezawodności tej maszyny. Kiedy prowadzi się firmę usługową stawia się na pierwszy plan jakość i szybkość świadczonych usług. Można to uzyskać za pomocą siewników punktowych Monosem. 

Wybór odpowiedniego siewnika do warzyw jest kluczowy dla efektywnej i precyzyjnej pracy na polu. Czy zastanawiasz się, który siewnik do warzyw najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Nasza oferta obejmuje zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne rozwiązania, w tym siewniki punktowe do warzyw, gwarantujące wysoką dokładność wysiewu.

Jeśli wolisz samodzielne podejście, udzielamy porad dotyczących budowy siewnika do warzyw oraz pomagamy w doborze odpowiednich komponentów, aby dostosować go do indywidualnych potrzeb. Nasz asortyment zawiera także siewniki do warzyw ciągnikowe, idealne dla większych gospodarstw, oraz siewniki do nasion warzyw, stworzone z myślą o różnorodności upraw.

Dla tych, którzy kładą nacisk na precyzję, proponujemy precyzyjne siewniki do warzyw oraz siewniki punktowe, które minimalizują straty nasion. Oferujemy również siewniki do warzyw dwurzędowe i pneumatyczne, zapewniające równomierne rozłożenie nasion oraz optymalne warunki wzrostu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wybrania siewnika, który najlepiej spełni potrzeby Twojego gospodarstwa, bądź tak jak Pana Dawida  - firmy świadczącej Usługi dla Rolnictwa.  Przez to, że zajmujemy się sprzedażą Monosema od ponad 20-lat mamy ogromną wiedzę na temat tych sprzętów i stawiamy na precyzyjne jej przekazanie Klientom, mogą on liczyć na nasza pomoc i wsparcie w czasie eksploatacji maszyny.

Tekst dla przycisku 

Film z dostawy siewnika Monosem do Pana Dawida możecie zobaczyć poniżej:

 
 
 
 
 

 

Czy artykuł był przydatny:
Czy artykuł był przydatny, kliknij gwiazdkę i oceń: 
5 (1 głos.)