Slajder Rostselmash Nova 330 na korbanek.pl

KUPIMY TWÓJ

KOMBAJN

 

Dowiedz sie więcej

 

 

 

 

Ciagnik Arbos skutecznie pracujacy w polu

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

Dwa Ciagniki Arbos Serii 5000 z gwarancja
darmowe ogłoszenia maszyn rolniczych używanych  strona Korbanek
Siezkarnia samojezdna RSM F2650 slajd na korbanek.pl

ROSTSELMASH RSM SERII F

Nowoczesna sieczkarnia o wysokiej wydajności

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

MASZYNY SADOWNICZE

Codzienna praca w sadzie to duże wyzwanie . zwłaszcza w obliczu zmian klimatycznych i coraz bardziej restrykcyjnych przepisów z zakresu ochrony środowiska. Stale rozwijający się kierunek produkcji ekologicznej żywności w tym owoców stawia wysokie wymagania maszynom. To wszystko wpływa na rozwój maszyn sadowniczych jak i ogrodniczych takich jak ciągniki sadownicze czy opryskiwacze sadownicze. Wykaszarki i kosiarki stały się nieodzownym elmentem parku maszynowego w sadownictwie. Nasza firma wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom w swej ofercie posiada wysokiej jakości sprzęd do sadu, jak m.in. traktory sadownicze który pozwoli zaspokoić stale rosnące wymagania techniczne i oczekiwania naszych klientów.

 

CIĄGNIKI SADOWNICZE

Ciągniki, traktory  sadownicze i wersje specjale do ogrodów i winnic. Szerokość robocza od 1 metra sprawia że te maszyny są idealnie przygotowane do pracy w wąskich międzyrzędach Polskich sadów. Dla osób szukających większego komfortu wersja F z szerszą komfortową kabiną i szerokością roboczą od 1,45.

 

OPRYSKIWACZE SADOWNICZE

Opryskiwacze sadownicze i ogrodnicze. Wyposażone w klasyczną turbinę lub wentylator promieniowy z zestawem dyfuzorów na belce. Szeroka gama przystawek  : rurowe, wentylatorowe, kolumnowe oraz pompy mebranowo-tłokowe najlepszych dostawców.

 

KOSIARKI SADOWNICZE

Kosiarki, rozdrabniacze, mulczery i wykaszarki. Wszystko czego Potrzebujesz by utrzymać wysoką kulturę w twoim sadzie.  Klasyczne ścinacze do sadów oraz ścinacze bijakowe zaczepiane i zawieszane.

 

Szeroka oferta maszyn sadowniczych

W naszej ofercie sprzedaży dostępne są zarówno podstawowe, jak i specjalistyczne maszyny sadownicze. Dobrym przykładem są mini traktory sadownicze, które doskonale sprawdzają się też jako ogrodnicze, znacznie ułatwiające zbiory warzyw i owoców, jak i wykonywanie wielu prac związanych z uprawą. Kolejny sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym gospodarstwie nastawionym na produkcję warzywno-owocową, stanowi wydajny opryskiwacz, pozwalający na bezpieczne stosowanie środków ochrony roślin. Trudno wyobrazić sobie również utrzymanie sadu bez regularnego wykaszania traw. Oferowane przez nas kosiarki i maszyny typu mulczer dostępne są w różnych konfiguracjach i współpracują z większością ciągników sadowniczych oraz ogrodniczych.

Maszyny sadowniczo-ogrodnicze

Wybierając mini traktor, opryskiwacz sadowniczy lub kosiarkę, szczególną uwagę powinieneś zwrócić na wymiary poszczególnych maszyn. Ich konstrukcja oraz szerokość powinny umożliwiać sprawne manewrowanie w wąskich międzyrzędach, bez ryzyka uszkodzenia drzew, krzewów czy warzywniczych upraw. Specjalistyczne maszyny do siewu i uprawy warzyw spełniają bardzo rygorystyczne wymagania najnowszych technologii. Siew warzyw w popularnych rabatach zmienił się na polowe uprawy w systemie pasowym na redlinach czy pasami na zagonach. Szeroka gama pielników do upray między rzędowej idealnie wpisuje się w ekologiczną produkcję warzyw. Dobrym przykładem są ciągniki sadownicze Arbos, które z uwagi na niewielkie gabaryty oraz znacznie zmniejszony w stosunku do traktorów polowych rozstaw osi, umożliwiają bezpieczne poruszanie się po winnicach i sadach. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat bogatej oferty sprzedaży maszyn ogrodniczych oraz maszyn przeznaczonych do zbiorów warzyw i owoców. Profesjonalne wykaszarki, wydajne opryskiwacze czy niezawodne traktory znacznie ułatwią utrzymanie uprawy, ograniczając ilość wykonywanej pracy, przy jednoczesnym wzroście jej efektywności plonów.