Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo Stoll czerwone litery na białym tle oraz okrągły znak z literą s korbanek.pl

STOLL

Od wielu lat STOLL jest jednym z wiodących producentów ładowaczy czołowych na świecie. Historia firmy sięga roku 1878. Przez tak długi okres firma produkowała również kombajny do buraków, kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, wozy paszowe oraz sieczkarnie. Ostatni okres w firmie STOLL to specjalizacji w produkcji tylko ładowaczy oraz elementów roboczych do nich.
Ładowacz czołowy to nieodzowna maszyn w każdym gospodarstwie rolnym. Ładowacze STOLL to jakość i doświadczenie potwierdzona przez zadowolonych rolników oraz tysiącami godzin bezawaryjnej pracy tych ładowaczy.
Oryginalne narzędzia robocze STOLL wytrzymują wszystkie testy. Są one wszechstronne, wytrzymałe i wydajne. Z nimi możecie Państwo wykorzystać całą siłę i energię swojego ładowacza czołowego.

O MARCE Stoll

Okrągłe logo z literą S na czerwonym stoll tle korbanek.pl
Od wielu lat STOLL jest jednym z wiodących producentów ładowaczy czołowych na świecie. Wysoka jakość oraz innowacyjność to rozpoznawalne cechy maszyn STOLL. Historia firmy sięga roku 1878. Przez tak długi okres firma produkowała również kombajny do buraków, kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, wozy paszowe oraz sieczkarnie. Na chwile obecną firma zatrudnia pod 300 osób, sprzedaje swoje wyroby na całym świecie. Ostatni okres w firmie STOLL to specjalizacji w produkcji tylko ładowaczy oraz elementów roboczych do nich.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna