Maschio Mondiale 120 Combi podczas pracy na łące

Finansowanie Fabryczne 

Elastyczna oferta ,

udział własny 0%

 

Dowiedz się wiecej

 

Ciągnik rolniczy ciągnący prasoowijarkę po łące
Napis Maschio Gaspardo słowa obok siebie na korbanek.pl

Maschio Gaspardo

 

Maschio Gaspardo jest to międzynarodowa grupa producencka skupiająca się w głownej mierze na maszynach rolniczych i komunalnych. Siedziba firmy znajduje się we Włoszech, jednak producent posiada 10 duzych fabryk rozsianych na całym swiecie.

Prasy i prasoowijarki - producent posiada w swojej ofercie nowoczesne maszyny do zbioru pasz i słomy. Ofertę stanowią prasy zarówno stało jak i zmiennokomorowe wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, dzieki czemu można być pewnym, że maszyny te zaspokoją nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

O MARCE Maschio Gaspardo

Napis Maschio Gaspardo słowa jedno pod drugim na korbanek.pl

Maschio Gaspardo - jeden z wiodących producentów maszyn rolniczych na świecie. W swojej ofercie firma posiada pełną gamę maszyn do uprawy gleby, siewu, nawożenia, oraz maszyn zielonkowych. Producent nieustanie inwestuje w rozwój swoich produktów, a ciągły postęp osiągany jest przez rozwój i badanaia przeprowadzane przez doskonale wyszkolony zespół pracowników. Głownym celem firmy jest pomoc w zwiekszeniu wydajnosci produkcji rolnej na świecie. Dodoatkowo Maschio Gaspardo równiez dba o rozwój środowiska naturalnego, czego wynikiem jest rozwój produkcji maszyn o wysokiej wydajności jak i budowanie wysoko energochłonnych zakładów produkcyjnych, gdzie te maszyny powstają. Najwieksze inwestycje tego rodzaju odbywają sie we Włoszech gdzie wszystkie zakłady Maschio Gaspardo na swoich dachcach mają zamontowane systemy fotowoltaniczne.

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna