Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo firmy Lemken niemieckiego producenta maszyn rolniczych niebieskie litery na białym tle korbanek.pl

Lemken

Lemken - produkuje maszyny do uprawy gleby, siewu oraz ochrony roślin- obecnie zatrudnia ponad 1000 osób na całym świecie. Firma LEMKEN to firma rodzinna od siedmiu pokoleń. Główna siedziba znajduje się w Alpen, niemieckim mieście położonym w Dolnej Nadrenii w odległości ok 50 km na północny-zachód od Düsseldorfu. Roczna produkcja to ponad 13,000 maszyn rocznie przy obrotach sięgających 266 milionów € w 2011 roku.

Firma Lemken jest producentem agregatów uprawowych do uprawy przedsiewnej i podorywki. W ofercie agregatów do uprawy przedsiewnej Lemken posiada agregaty aktywne Zirkon i bierne Korund, Kompaktor, Heliodor. Agregaty podorywkowe są wykonane jako kultywatory podorywkowe Smaragd, Thorit i talerzowe systemy podorywkowe Rubin.

Pługi Lemken słyną z jakości orki. Wyróżniamy pługi zawieszane (Europal, Variopal), półzawieszane (Eurodiamant, Varititan, Eurotitan), oraz hybrydowe (Eurotransit, Varitransit). Solidne wykonanie, praktyczna obsługa, niezawodność materiałów - to cechy, z których słyną pługi Lemken.

Lemken proponuje opryskiwacze dostosowane do gospodarstw o różnej specyfice. Pośród przyczepianych modeli opryskiwaczy znajdą Państwo takie modele jak Primus (pojemności głównego zbiornika od 2400 do 4400 litrów) oraz Albatros (pojemności głównego zbiornika od 2200 do 6200 litrów). Praktyczne rozwiązania techniczne, możliwość zastosowania belek polowych o różnych szerokościach roboczych oraz bogate wyposażenie seryjne to silne punkty opryskiwaczy Lemken.

Lemken proponuje różne modele siewników do wysiewu zbóż. Znajdą tutaj Państwo siewniki mechaniczne SAPHIR oraz siewniki pneumatyczne SOLITAIR. Dostępne są różne szerokości robocze oraz bogate wyposażenie zarówno seryjne jak i opcjonalne.

O MARCE Lemken

Logo Lemken producenta pługów siewników agregatów niebieskie litery na białym tle korbanek.p
Specjalny zespół konstruktorów oraz doświadczonych w rolnictwie osób bada w szczegółowy sposób każdą nową konstrukcję firmy Lemken. Testowanie na wielu poziomach: jakości pracy i wytrzymałości materiału powłoki lakierniczej oraz działania oprogramowania daje pewność jakiej w obecnych czasach wymaga rolnik. Firma Lemken kojarzy się z solidnością wytrzymałością i jakością pracy.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna