Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Marka Kramer

Kramer

Już w 1925 roku Kramer wypuścił na rynek swoja pierwszą maszynę rolniczą, była to kosiarka do trawy o mocy 4 KM. Od tego momentu firma nie oglądała się za siebie. Bracia Kramer swoim maszynami zrewolucjonizowali technikę rolniczą. Produkowane w Niemczech – pożądane na całym świecie.

Ładowarki kołowe Kramer - posiadają unikalną konstrukcję opartą na sztywnej jednoczęściowej ramie i czterech kołach skrętnych. To rozwiązanie zapewnia stabilność maszyny podczas pracy, gwarantując bezpieczeństwo operatorowi oraz przewożonemu ładunkowi. Maszyny te charakteryzują się niesamowicie małym promieniem zawracania, oraz korzystnym stosunkiem masy do udżwigu. Sam udźwig pozostaje bez zmian niezależnie od manewrów jakie wykonuje operator

Ładowarki kołowe teleskopowe Kramer - to połączenie zalet ładowarki kołowej o sztywnej ramie i 4 kołach skrętnych oraz ładowarki teleskopowej. Korzyści płynące z konstrukcji opartej na dwóch osiach skrętnych to przede wszystkim niesamowita zwrotność, stabilność oraz bezpieczeństwo operatora i transportowanego ładunku. Sztywna jednoczęściowa rama wraz z dwiema osiami skrętnymi sprawia, że ładowarka ma stały udźwig nieuzależniony od kąta skrętu kół, co jest szczególnie istotne w kontekście teleskopowego wysięgnika, którego zastosowanie znacząco poszerza możliwości maszyny. Taka konfiguracja sprawia, że ładowarki kołowe teleskopowe Kramer są niesamowicie uniwersalnymi i wielozadaniowymi maszynami.

Ładowarki teleskopowe Kramer - zachwycają unikalnym połączeniem wysokości podnoszenia z wydajnością. Te maszyny przekonują optymalną mocą silnika, dynamicznym napędem na wszystkie koła, dużą ładownością, bezkonkurencyjną zwrotnością i niską wagą. Dzięki doskonale dobranym wymiarom maszyny praca z ładunkiem i jego transport nawet w ciasnych pomieszczeniach przebiega szybko i bezproblemowo. Precyzyjna praca jest dziecinnie prosta dzięki wydajnej i czułej hydraulice roboczej.

Napęd elektryczny powoli staję się naszą przyszłością. Dlatego już dziś firma KRAMER obserwując trendy i rozwój technologi zdecydowała się na opracowanie jednej z pierwszych na rynku ładowarek kołowych z napędem elektrycznym. Możesz zrezygnować z zatruwania środowiska, kupowania paliwa i serwisowania silników spalinowych stawiając na technologię przyszłości. 

O MARCE Kramer

Produkt marki Kramer
Już w 1925 roku Kramer wypuścił na rynek swoja pierwszą maszynę rolniczą, była to kosiarka do trawy o mocy 4 KM. Od tego momentu firma nie oglądała się za siebie. Bracia Kramer swoim maszynami zrewolucjonizowali technikę rolniczą. Sukces ciągnika spowodował szybki wzrost produkcji w 1930 r. W tym okresie został również zakupiony teren pod nową fabrykę w miejscowości Uberlingen, która powstała dopiero po drugiej wojnie światowej. Dzięki praktycznym rozwiązaniom Kramer szybko podbił niemiecki rynek ciągników. Produkcja składała się z ciągników wszystkich klas mocy, typów specjalnych oraz modeli produkowanych na indywidualne zamówienie, które zdobywały uznanie przede wszystkim dzięki konstrukcji opartej na 4 kołach skrętnych. W roku 1973 nastąpił wielki kryzys naftowy i był to ostatni rok produkcji ciągników. Od tego momentu Kramer skupił się na produkcji kompaktowych maszyn posiadających wszystkie koła skrętne.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna