Zdjęcie przedstawiające logo firmy Hydramet, nieprodukującej ładowacz czołowe, sprzedawane przez korbanek.pl.

HYDRAMET

1992 to rok powstania marki HYDRAMET. Od początku swojej działalności zajmowała się ona produkcją ładowaczy czołowych oraz osprzętu do nich. Z czasem HYDRAMET poszerzył swoją produkcje o spychacze czołowe do śniegu oraz inne maszyny rolnicze. Najnowsze modele ładowaczy dużych - seria Xtreme - cieszy bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów, gdyż ma nowoczesną konstrukcje oraz wyposażone są w hydraulikę renomowanych producentów europejskich.
Ładowacze lekkie TUR dedykowane są do małych ciągników, natomiast linia Xtreme montowane są na ciągniki klasy średniej i ciężkiej. Linia Xtreme powstała w oparciu o ponad dwudziestoletnie udoskonalanie produktu i mamy przekonanie, że oferujemy ładowacz wyjątkowy, łączący ergonomię, solidność wykonania, wysokie osiągi.
Spychacze czołowe przeznaczone są do odśnieżania posesji, zakładów, terenów spółdzielni mieszkaniowych oraz do spychania, piachu, węgla lub obornika w gospodarstwie rolnym. Może być montowany na ciągnikach rolniczych o różnej mocy. Zabezpieczenie sprężynowe konstrukcji w połączeniu z lemieszami gumowymi podzielonymi na odrębne sekcje pozwala na bezpieczny przejazd przez przeszkody.
Urządzenie to jest niezastąpione nie tylko przy załadunku i rozładunku ale i w pracach budowlanych, robotach ziemnych. Funkcjonalność tej maszyny poszerza duży wybór narzędzi roboczych - począwszy od łyżek różnego typu, poprzez chwytak do drewna po szeroką łyżkę melioracyjną

O MARCE Hydramet

Obrazek przedstawiający logo marki Hydramet, produkujacej ładowacze czołowe, sprzedawane przez korbanek.pl.
1992 to rok powstania marki HYDRAMET. Jest to rodzinna firma mająca swoją siedzibę w Giżycku na Mazurach. Obecnie zatrudnia około 150 osób. Od początku swojej działalności zajmowała się ona produkcją ładowaczy czołowych oraz osprzętu do nich. Z czasem HYDRAMET poszerzył swoją produkcje o spychacze czołowe do śniegu oraz inne maszyny rolnicze. Najnowsze modele ładowaczy dużych - seria Xtreme - cieszy bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów, gdyż ma nowoczesną konstrukcje oraz wyposażone są w hydraulikę renomowanych producentów europejskich.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna