Slajder Rostselmash Nova 330 na korbanek.pl

KUPIMY TWÓJ

KOMBAJN

 

Dowiedz sie więcej

 

 

 

 

Ciagnik Arbos skutecznie pracujacy w polu

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

Dwa Ciagniki Arbos Serii 5000 z gwarancja
darmowe ogłoszenia maszyn rolniczych używanych  strona Korbanek
Siezkarnia samojezdna RSM F2650 slajd na korbanek.pl

ROSTSELMASH RSM SERII F

Nowoczesna sieczkarnia o wysokiej wydajności

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

MASZYNY BUDOWLANE

Postępująca rewolucja technologiczna nie omija również branży budowlanej, która może korzystać z bogatej gamy niezawodnych pojazdów, takich jak ładowarki kołowe teleskopowe czy przyczepy do transportu ziemi i gruzu. Z tego powodu oferujemy szeroki wybór sprzętu ciężkiego, dedykowanego do wykonywania różnych prac ziemnych. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą obejmującą maszyny budowlano-drogowe, wykorzystywane przy inwestycjach związanych z korytowaniem oraz wykonywaniem różnych nawierzchni drogowych.

 

CIĄGNIKI

Ciągniki stały się nie odłącznym elementem każdej budowy. W naszej ofercie znajdzie zarówno proste mechaniczne ciągniki jaki i bardziej zawansowane rozwiązania oparte na precyzyjnych bezstopniowych przekładniach doskonale radzących sobie w transporcie a także w współpracy np. z zagęszczarką do gruntu z prędkościami poniżej 1 km/h.

 

ŁADOWARKI

Trudno dziś znaleźć budowę na której nie pracuje ładowarka. W naszej ofercie znajdziecie państwo ładowarki kołowe, kołowe teleskopowe oraz teleskopowe Kramer a także teleskopowe Massey Ferguson.  Firmą budowlanym szczególnie polecamy ładowarki kołowe marki KRAMER.

 

PRZYCZEPY

Skorupowe przyczepy budowlane przystosowane do transportu ziemi. Z podwoziem typu tandem lub tridem są idealnym rozwiązaniem umożliwiającym wykorzystanie posiadanego ciągnika rolniczego do transportu materiałów sypkich w obrębie budowy oraz na drogach publicznych po za nią.

Ładowarki teleskopowe do prac budowlanych

Jedną z tych konstrukcji, bez których trudno dzisiaj wyobrazić sobie prowadzenie wielu prac budowlanych, jest bez wątpienia ładowarka teleskopowa. Dzięki uniwersalnej konstrukcji pozwala na wykonywanie zarówno prac ziemnych, jak i konstrukcyjnych. W swojej ofercie posiadamy także różnorodne maszyny przeznaczone do zadań związanych z wykonywaniem wykopów pod fundamenty, media czy systemy kanalizacji. Sprzęt, który proponujemy, pozwala również na prowadzenie zaawansowanych prac, takich jak zagęszczanie i stabilizowanie gruntu, profilowanie nasypów czy wyrównywanie podłoża. Uzupełniane oferty stanowią wysokiej klasy przyczepy budowlane do transportu ziemi, gruzu oraz innych materiałów.

Maszyny budowlano-drogowe

Oprócz bogatego wyboru ładowarek kołowych i teleskopowych, koparek i przyczep transportowych, oferujemy również specjalistyczne maszyny dedykowanej robotom drogowym. Kategoria ta obejmuje m.in.: ładowarki Faresin, MultiOne, ładowacze czołowe czy ciągniki. Umożliwiają one efektywne, bezpieczne i profesjonalne wykonywanie najbardziej zaawansowanych technologicznie czynności na placu budowy. Swoją ofertę adresujemy do przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji drogowych oraz firm z branży budowlanej. Szeroki wybór maszyn, dostępnych w atrakcyjnych cenach wraz z kompleksowym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnm sprawia, że Korbanek Sp. z o.o. to solidny i niezawodny partner branży budowlano-drogowej. Zapraszamy do zapoznania się z całym katalogiem pojazdów. Nasi specjaliści zawsze służą profesjonalnym wsparciem technicznym przy wyborze.