Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo agrisem żółte litery na białym tle obok znaku firmowego korbanek.pl

Agrisem

AGRISEM International jest francuskim leaderem w konstrukcji, budowie i sprzedaży maszyn do uproszczonej technologii uprawy i siewu. Aktualnie maszyny rolnicze AGRISEM są obecne w ponad 40 krajach. Proponowane są 3 główne serie maszyn rolniczych:

PLOW - spulchniacze - pracujące na głębokości od 15 do 50 cm.

MULCH - agregaty talerzowe lub zębowe w zależności od rodzaju gleby i mającej być wykonanej pracy.

SEM - siewniki oraz dystrybutory nawozów do wysiewu mechanicznego, pneumatycznego, tradycyjnego lub przez przykrycie.

Spluchniacze gleby Agrisem CULTIPLOW oraz COMBIPLOW zostały wyposażone w opatentowane ostrza Agrisem z odsuniętą poprzecznie końcówką, które spulchniają glebę na całej szerokości roboczej bez zakłócania struktury gleby. To jedyne maszyny na rynku spulchniające ziemię na całej szerokości pracy, a nie tylko w ciągu pracy narzędzia roboczego. Zachowana jest równomierna szczelinowatość na całej szerokości dla uzyskania jednorodnego podłoża do prac, gleba jest unoszona na całej szerokości.

Agrisem to szereg specjalistycznych maszyn uprawowych. Zaliczamy do nich całą gamę maszyn biernych takich jak agregaty talerzowe, zębowe oraz zębowo-talerzowe.

Zestawy uprawowo-siewne oraz siewniki do siewu firmy Agrisem są dostępne w różnych konfiguracjach, bogate wyposażenie seryjnie oraz opcjonalne ułatwia dostosowanie zestawu siewnego do pracy, która ma być wykonana. Do wyboru mają Państwo talerzowe zestawy uprawowo-siewne Agrisem DISC-O-SEM, które mogą współpracować z agregatami biernymi lub z broną wirnikową. Pośród siewników znajdą Państwo również modele do siewu bezorkowego (no-till) Agrisem Tri-o-Sem z jednoczesnym podsiewaniem nawozem granulowanym oraz zbiorniki czołowe DSF, mocowane z przodu ciągnika. Uzupełnieniem gamy siewników jest Locasem, czyli siewnik do wysiewu np. poplonów. Możliwość łączenia maszyn daje Państwo swobodę działania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

O MARCE Agrisem

Logo małe agrisem żółte litery na czarnym tle korbanek.pl

Firma AGRISEM International została założona w połowie lat 90-tych. Jedną z pierwszych innowacji wprowadzonych na rynek jest ostrze ze specjalnie przesuniętą końcówką, które pozwala na jednolite spulchnienie na całej szerokości roboczej bez naruszania struktury gleby. Opatentowane przez AGRISEM International umożliwia osiągnięcie w glebie tak zwanego efektu fali. W celu jej wytworzenia, przesunięta końcówka ostrza wywiera nacisk pionowy, zapewniający jednorodne unoszenie gleby. Pasmo ziemi wraca następnie na swoje miejsce bez uszkodzeń, a to zapewnia znakomitą ciągłość strukturalną potrzebną wytworzenia skutecznej porowatości oraz ułatwia rozwój układu korzennego. AGRISEM jest często kopiowany, ale nigdy niedościgniony, dzięki licznym patentom, kontynuuje innowacyjną strategię, projektując przykładowo pierwszy na świecie agregat z niezależnymi, wysuwanymi talerzami.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna