Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

LEASING

Leasing jest to wynajem maszyny z możliwością jej późniejszego wykupienia. Na tej stronie znajdziecie Państwo podstawowe informacje pozwalające zrozumieć

jak działa ta forma finansowania. Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji na ten temat skontaktuj się z naszym przedstawiecielem.

Na tej stronie:

Co można kupić ?

Korzyści jakie daje leasing

Jak uzyskać leasing ?

Pożyczka leasingowa a leasing

CO TO JEST LEASING ?

 

Leasing to wynajem

Leasing jest nowoczesną oraz efektywną ekonomicznie formą finansowania inwestycji, nie wymagającą angażowania znacznych środków własnych. Przez cały czas trwania umowy leasingowej jej przedmiot pozostaje własnością leasingodawcy, podczas gdy leasingobiorca płacąc raty leasingowe wykorzystuje go do swoich celów gospodarczych. Leasing umożliwia wliczenie całego płaconego przez leasingobiorcę czynszu leasingowego w koszt uzyskania przychodu, dzięki czemu uzyskujemy możliwość finansowania z zysku jeszcze przed opodatkowaniem.

Leasing to narzędzie finansowe pozwalające w prosty i nie wymagający dużych nakładów sposób realizować potrzeby powstałe w wyniku prowadzenia działalności (w naszym przypadku działalności rolniczej). Leasing pozwala na nabywanie wszelkich maszyn, które zaliczamy do środków trwałych, w tym maszyny rolnicze, pojazdy, maszyny towarzyszące.

Leasing to nie kredyt

Leasing wbrew wielu krążącym opiniom nie jest kredytem, choć na pierwszy rzut oka pojawia się wiele podobieństw między tymi produktami. Właśnie przez fakt, że leasing nie jest kredytem, pozwala on na skuteczne planowanie inwestycji i rozwoju gospodarstwa rolnego bez ograniczenia możliwości korzystania z tradycyjnych środków inwestycyjnych jakimi są kredyty-jeśli pojawi się taka potrzeba.

-

 

KORZYŚCI JAKIE DAJE NAM LEASING

 

-

Leasing = inwestycja bez dużych kosztów

Leasing daje możliwość sfinansowania potrzebnej inwestycji bez konieczności ponoszenia przez klienta dużych nakładów finansowych. Tym samym potrzebną maszynę można szybko wyleasingować i zastosować w gospodarstwie nie posiadając własnych środków na jej zakup. Jest to bardzo korzystne w gospodarstwach stawiających na silny rozwój, gdzie własne środki mogą zostać przeznaczone na inne cele.

Leasing poprzez swoją formę daje możliwość dopasowania ponoszonych co miesiąc opłat do możliwości gospodarstwa w tym uwzględnienie jaki wpływ na te opłaty będzie miało zwiększenie efektywności wynikające z zastosowania leasingowanej maszyny.

Firmy leasingowe w większości oferują dla swoich klientów kompleksową obsługę w tym wszystkie ubezpieczenia niezbędne w samym procesie otrzymania leasingu. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu i środków na szukanie ofert ubezpieczeniowych w innych firmach.

Leasing jest szybki – a jak wszyscy wiemy czas to pieniądz!

 

JAK UZYSKAĆ LEASING

 

Lepsze warunki dla naszych Klientów

Jako firma specjalizująca się w oferowaniu najwyższej jakości maszyn rolniczych nie zajmujemy się oferowaniem leasingu jako produktu. Przez szereg lat wypracowaliśmy natomiast udane relacje z firmami, które zajmują się finansowaniem branży rolniczej i jesteśmy w stanie na życzenie naszych klientów przedstawić gotowe rozwiązania w tej dziedzinie.

Skala naszej działalności pozwoliła na wynegocjowanie dla naszych klientów bardzo atrakcyjnych rozwiązań, które skutecznie konkurują z innymi firmami oferującymi podobne usługi na rynku. Wszyscy klienci zainteresowani uzyskaniem finansowania w tym finansowania fabrycznego mogą liczyć na naszą pomoc zarówno w procesie przygotowania dokumentacji jaki i w samym procesie ubiegania się o takie finansowanie. Fakt, że jesteśmy dobrze przygotowani do takiej pomocy potwierdzają tysiące zadowolonych klientów, którzy stali się posiadaczami naszych maszyn, korzystając z dostępnych u nas rozwiązań finansowych.

Jeśli klient decyduje się na uzyskanie finansowania zewnętrznego, które będzie dla niego bardziej korzystne, także jesteśmy gotowi do pomocy przy przejściu takiej procedury. Lata doświadczeń i tysiące klientów nauczyły nas jak dobrze pomagać i doradzać, pomimo faktu, że nie jesteśmy pośrednikami finansowymi.

-

 

POŻYCZKA LEASINGOWA VS LEASING

 

-

Pożyczka leasingowa to narzędzie, które pozwala na nabycie koniecznej maszyny na zasadach analogicznych jak w przypadku kredytu bankowego jednak nie od banku a od firmy leasingowej.

Taki instrument finansowy powstał z myślą o rolnikach, którzy chcą zakupić maszynę rolniczą korzystając z dotacji unijnych. Pożyczka leasingowa jest połączeniem elastyczności oraz szybkości otrzymania leasingu z cechami standardowego kredytu bankowego.

Poprzez bardzo dobre współgranie tego produktu z oferowanymi w naszym kraju dotacjami unijnymi na rozwój rolnictwa, pożyczka leasingowa stała się niekwestionowanym numerem jeden wśród instrumentów finansowych oferowanych rolnikom. Łatwiejsza w otrzymaniu, uwzględniająca wysokość otrzymanej dopłaty, niosąca ze sobą korzyści podatkowe jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto poważnie myśli o modernizacji swojego gospodarstwa i wyposażeniu go w nowoczesne maszyny zwiększające efektywność pracy i redukujące koszty związane z tą pracą.

Podobnie jak w przypadku leasingu firma KORBANEK posiada duże doświadczenie także w tym produkcie. Nasi handlowcy zawsze służą pomocą i radą dla wszystkich klientów, którzy chcą właśnie w ten sposób dokonać wymarzonych zakupów.