Logo firmy Metaltech produkującej przyczepy, sprzedawane przez korbanek.pl

Metaltech

Firma METALTECH została założona w 1992 roku. Obecnie jest liderem na Polskim rynku w produkcji przyczep rolniczych, przyczep budowlanych, przeładunkowych rozrzutników obornika, wozów paszowych. Przyczepy rolnicze wystepują w trzech typach dwuosiowe z trójstronnym wywrotem linia DB i DBL i wersja Premium, tandem w wersji burtowej i łupinowej ( wanna) z możliwością wysypu na prawo lub lewo, tridem. Nowością są przyczepy samozbierajace do zilonek z traw lucerny z podbieraczem i niezawodnym docinaczem. Przyczepy objętościowe dostosowane do odbioru sieczki z sieczkarni samojezdnych czołowych producentów takich jak;w sieczkarni takich jak John Deer, Krone, New Holland i Claas. Rozrzutniki obornika Metaltechu jednoosiowe z adapterem pionowym nadają się do rozrzucania obornika i wapna. Przyczepy przeładowcze rozwiązują problem odbioru zboża rzepaku kukurydzy z kombajnów zbożowych Rostselmash, Claas, New Holland, Deutz-Fahr. Przyczepy budowlane firmy Metaltech sprawdzają się w trudnych warunkach placów budów do przewozu żwiru pisku.

Firma Metaltech posiada jedną z najbogatszych ofert przyczep rolniczych, należą do niej m.in. przyczepu 2-osiowe burtowe DB, tandemowe burtowe TB, skorupowe TS, budowlane PB, przeładowcze PP i wiele innych. Solidna szczelna konstrukcja doskonale sprawdza się podczas transportu materiałów sypkich takich jak rzepak, zboża czy np. kukurydza.
6 000-20 000 KG
8 000-12 000 KG
10 000-30 000 KG
14 000-20 000 KG
10 000-20 000 KG
10 000-22 000 KG
8 000-16 000 KG
28-35 M3
40-50 M3
2 000-30 000 KG
Wozy paszowe są produkowane od 15 lat. Doświadczenie nabyte przez te wszystkie lata pozwala zakładowi Metaltech wystawić gwarancje na przekładnię wozu paszowego na 5 lat. Dobre komponenty i stal użyta do produkcji tych urzadzeń sprawiły że seria WP i WX jest już od dawna rozpoznawalną i poszukiwaną marką na rynku Agro.
6-15 m3
12-20 m3

O MARCE Metaltech

Zdjecie loga marki Metaltech, produkujacej przyczepy rolnicze, sprzedawane przez firmę korbanek.pl
Firma METALTECH została założona w 1992 roku. Obecnie jest liderem na Polskim rynku w produkcji przyczep rolniczych, rozrzutników obornika, wozów paszowych oraz innych maszyn rolniczych. Wysoka jakość wyrobów oraz ich niezawodność są doceniane przez użytkowników dzięki czemu stale poszerza się grono odbiorców. Przedsiębiorstwo uczestniczy w wielu wystawach krajowych i zagranicznych, na których odnosi sukcesy w postaci nagród i wyróżnień. Poprzez gęstą sieć dealerów w Polsce i za granicą wyroby Metaltech-u spotykane są na obszarze całej Europy i świata, docierają do tak egzotycznych krajów jak Kenia czy obszary pod kołem podbiegunowym. "Metaltech" od wielu lat jest również dostawcą części i podzespołów dla europejskich kolei państwowych i wewnętrznych kolei zakładowych oraz innych konstrukcji wykonanych ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium. Dzięki szeroko zakrojonym inwestycjom, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz kadrze ponad 290 doświadczonych pracowników zakład jest liczącym się pracodawcą na rynku lokalnym i krajowym

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna