Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
logo Faresin

Faresin

Faresin Industries, z siedzibą w Breganze (Vicenza), projektuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie

  •  Ładowarki teleskopowe do zastosowań rolniczych i przemysłowych.
  •  Wozy paszowe pionowe oraz poziome w tym samojezdne
  •  Przyrządy do analizy żywenia dla sektora hodowlanego

Firma, założona w 1973 roku przez obecnego prezesa Sante Faresina, łączy tradycję solidnego przywództwa rodzinnego z dynamizmem międzynarodowej grupy, która jest obecna na całym świecie dzięki sieci oddziałów, dystrybutorów i detalistów.

Small Ładowarka teleskopowa 6.26 Classic 52 z serii Small Range to model odpowiedni do wszystkich sytuacji, w których konstrukcje i środowiska pracy mają ograniczoną przestrzeń.

Niewielkie wymiary maszyny dają duże możliwości pracy w ograniczonym przestrzennie miejscu, ładowarka idealna dla małych gospodarstw gdzie nie ma nowoczesnych budynków.

Prosta ładowarka z napędem hydraulicznym ale z wieloma opcjami, które dadzą spore możliwości niewielkiej maszynie.

Udźwig maksymalny: 2600 kg.                    

Wysokość podnoszenia: 6 metrów.

Compact seria ładowarek teleskopowych o bardzo kompaktowych wymiarach, dzięki czemu są to maszyny najczęściej wybieralne do pracy w mniejszych gospodarstwach i w budynkach.

Ekonomiczny silnik i wydajny układ hydrauliczny w połączeniu z przestronną kabiną sprawiają, że codzienna praca maszynami z serii Compckt jest czystą przyjemnością.

Udźwig maksymalny: 3000 kg.                    

Wysokość podnoszenia: 6 - 9 metrów.

Middle to ładowarki teleskopowe zaliczane do najbardziej uniwersalnej grupy tych maszyn.

Świetnie sprawdzą się w codziennej pracy w gospodarstwie jak i we firmach usługowych. 

Duża liczba modeli i szeroka gama opcji w jaką można wyposażyć ładowarki z serii Middle, sprawia że jest to maszyna najczęsciej wybierana przez użytkowników w wielu krajach. 

Udźwig maksymalny: 3500 - 4500 kg.              

Wysokość podnoszenia: 7 - 11 metrów

Heavy Duty narodziła się dla rolnictwa, budownictwa i budownictwa i oferuje moc, precyzję i kontrolę z dużymi możliwościami obsługi.

Gama ładowarek teleskopowych przeznaczona do najcięższych prac przeładunkowych.

Mocne silniki i bardzo wydajny układ hydrauliki gwarantują optymalne parametry pracy maszyny.

Duzy udźwig i zasięg wysięgnika sprawiają ze ta seria ładowarek teleskopowych idealnie sprawdzi się w dużych gospodarstwach i placach budowy.

Udźwig maksymalny: 6000 - 7000 kg.              

Wysokość podnoszenia: 9 - 10 metrów.

Seria Big Range została zaprojektowana specjalnie dla sektora budowlanego.

Konstrukcja wysięgnika złożona z dwóch lub trzech sekcji została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność nawet podczas rutynowych czynności konserwacyjnych.

Dzięki zastosowaniu przednich podpór i poziomowania bocznego, maszyna jest idealnym wyborem do wszystkich operacji przenoszenia materiałów na placach budowy.

Maszyny tego typu najczęściej można spotkać na budowach, jednak też świetnie spiszą się w innych specjalistycznych zastosowaniach. Faresin serii Big konkurują z innymi wielkimi ładowarkami takich uznanych marek jak: JCB, Manitou czy Merlo.

Udźwig maksymalny: 4200 - 4500 kg.              

Wysokość podnoszenia: 14 - 17 metrów.

Elektryczna ładowarka teleskopowa 6.26 Full Electric z serii Small Range to model odpowiedni do wszystkich sytuacji, w których konstrukcje i środowisko pracy ma ograniczoną przestrzeń.

Niewielkie wymiary maszyny dają duże możliwości pracy w ograniczonym przestrzennie miejscu, ładowarka idealna dla małych gospodarstw gdzie nie ma nowoczesnych budynków czy magazynów gdzie potrzebna jest 
0-emisyjność.

Prosta ładowarka z napędem elektrycznym ale z wieloma opcjami, które dadzą spore możliwości niewielkiej maszynie.

Udźwig maksymalny: 2600 kg.

Wysokość podnoszenia: 6 metrów.

Wozy paszowe Faresin to gama składająca się z maszyn zaczepianych oraz samojezdnych, szeroka gama o różnych pojemnościach. Seria PF to maszyny z taśmą do wysypu oraz przekładnią. Wozy serii Rambo oraz Twinner to proste nieskomplikowane maszyny dla każdego. W ofercie wozów zaczepianych mamy możliwość wyboru maszyny w przedziale 9 m3 - 26 m3.
W sekcji znajdziesz informacje o modelach niebędących już w sprzedaży, na podstawie których powstały kolejne sprawdzone modele Faresin. Abyście mogli śledzić rozwój produktów w sekcji znajdziecie interesujące Was modele.

O MARCE Faresin

logo faresin średnie

Maszyny Faresin są zaprojektowane od początku w fabryce a ich wykonanie podlega ścisłym rygorom jakości.

Modułowa budowa maszyn daje wiele możliwości przy konfigurowaniu doposażenia oraz opcji.

Układ elektryczny zaprojektowany dla potrzeb maszyn, sprawdzany za każdym razem przed sprzedażą.

Jakość to także komponenty użyte podczas etapów montażu, a te w produktach marki Faresin są znane na całym świecie.

Faresin Industries to firma o międzynarodowym powołaniu, która z biegiem czasu rozwijała się i rozwijała na całym świecie, ale zawsze była bezpiecznie prowadzona przez rodzinę silnie związaną ze swoim terytorium pochodzenia.

Decyzja o utrzymaniu głównej siedziby i zakładów produkcyjnych w Breganze ma na celu wniesienie znaczącej wartości dodanej do lokalnej struktury społeczno-ekonomicznej, jednocześnie zapewniając jej doskonałość na rynku globalnym.

..."Wierzymy, że to ludzie robią różnicę: dlatego koncentrujemy się na szkoleniu naszych pracowników i budowaniu trwałych relacji z naszymi partnerami, klientami i dostawcami..."

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna