Logo Samasz Białystok Zabłudów zielone litery na białym tle

Samasz

Firma SaMASZ została założona w 1984r przez Inż. Antoniego Stolarskiego. W roku 2018 odbyło się otwarcie nowo wybudowanej fabryki w Zabłudowie. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęła pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych. W swojej ofercie firma z Białegostoku posiada ponad 300 różnych typów maszyn zielonkowy: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek oraz maszyn do komunalki: kosiarek bijakowych, ramion wysięgnikowych, pługów do odśnieżania. Istotną pozycją w gamie produktów są również wozy paszowe.
Głównym produktem firmy SaMASZ są różnego rodzaju kosiarki. Od początku istnienia firma, wyprodukowała i sprzedała ponad 95 000 kosiarek. W chwili obecnej w ofercie białostockiej firmy znajdziemy kosiarki o szerokości od 135 cm do 940 cm, bębnowe oraz dyskowe.
Dzięki wysokiej wydajności, jakości wykonania i mocnej konstrukcji, przetrząsacze SaMASZ Białystok mają ugruntowaną pozycję na rynku polskim jak również na rynkach zagranicznych. Producent oferuje przetrząsacze zawieszane i ciągane z 4, 6 a nawet 10 wirnikami.
Zgrabiarki firmy SaMASZ to wydajne w działaniu maszyny do zgrabiania trawy, siany i słomy. Małe zapotrzebowanie mocy sprawia, że to maszyny bardzo ekonomiczne i odporne na trudne warunki pracy. Oferta zgrabiarek firmy SaMASZ jest bardzo szeroka - modele 1 i 2-karuzelowe, zawieszane i ciągane.
Jednymi z najnowszych maszyn z oferty firmy SaMASZ są wozy paszowe. Stanowią one doskonałe uzupełnienia całej linii zielonkowej. SaMASZ proponuje swoim klientom wozy paszowe 1 i 2 ślimakowe z pionowym systemem mieszania o pojemności od 6 do 32 m3. Bardzo bogate wyposażenie dodatkowe pozwala dopasować maszynę do każdych wymagań klientów.

O MARCE Samasz

Logo Samasz Białystok zielone litery na białym tle
Firma SaMASZ została założona w 1984r przez Inż. Antoniego Stolarskiego. W roku 2018 odbyło się otwarcie nowo wybudowanej fabryki w Zabłudowie. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęła pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych, oraz pługów do odśnieżania. W swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, owijarek, wozów paszowych, kosiarek bijakowych, ramion wysięgnikowych oraz pługów odśnieżnych. Głównym produktem firmy SaMASZ są różnego rodzaju kosiarki. Od początku istnienia firma, wyprodukowała i sprzedała ponad 95 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych. Firma rozwija również ofertę maszyn komunalnych. Do znanych już kosiarek wysięgnikowych i bijakowych dołączyła bogatą ofertę pługów śnieżnych i posypywarek. Głównymi rynkami zbytu firmy SaMASZ, poza Polską jest Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania i kraje nadbałtyckie. Wyroby eksportowane są do ponad 50 krajów na całym świecie. Sieć Partnerów Firmy SaMASZ obejmuje w Polsce ok. 60 firm handlowo-usługowych i ok. 70 firm za granicą.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna