Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Czerwony napis Lucas na białym tle logo marki

Lucas

Firma LUCAS jest jednym z największych na francuskim rynku producentów maszyn do zadawania pasz oraz ścielenia słomy. W ofercie dostępne są maszyny zawieszane, półzawieszane, przyczepiane i samojezdne. W zależności od potrzeb użytkownika i potrzeb danego gospodarstwa hodowlanego można wybrać odpowiedni model oraz jego wyposażenie.
Wozy paszowe - różne modele: wozy paszowe z pionowymi ślimakiem, wozy paszowe z poziomym mieszadłem łopatowym, z funcjami dodatkowymi jak np. ścielenie słomą.
Maszyny do ścielenia słomą (ścielarki) oraz maszyny wielofunkcyjne: do ścielenia słomą, do zadawania paszy, z funkcją cięcia, z wycinakiem, itp.

O MARCE Lucas

Lucas czerwony napis na białym tle
Powstała w 1971 roku rodzinna firma Lucas specjalizuje się w produkcji maszyn do zadawania pokarmów dla zwierząt oraz ścielenia słomy. Jest jednym z najważniejszych francuskich producentów tego typu maszyn. Posiada 2 fabryki, w których są produkowane wozy paszowe oraz ścielarki. Firma Lucas G. zatrudnia 150 pracowników oraz posiada 215 dystrybutorów swojej marki na całym świecie.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna