logo Multione poziome

MultiOne

MultiOne to najlepsza na rynku przegubowa mini ładowarka, dostosowana do każdego rodzaju zadania. Dzięki 10 różnym seriom, 19 konfiguracjom i ponad 180 różnym osprzętom maszyna sprawdzi się w: rolnictwie, pracach związanych z kształtowaniem krajobrazu, gospodarce komunalnej, przy utrzymaniu nieruchomości.

Seria ładowarek 1-10 to ładowarki w których pozycja operatora daje duży komfort przy pracy z osprzętem pracującym przy ziemi. Dzięki szerokiej palecie maszyn w serii 1-10 można dobrać maszynę dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Ładowarki serii SD to rozwiązanie konstrukcyjne, które pozwala na manewrowanie maszyną w wąskich przestrzeniach. Multione z serii SD sprawdzi się doskonale w rolnictwie. Środek ciężkości w maszynie jest przesunięty na tył co pozwala na transport ładunków o większej masie. W połączeniu z ponad 180 różnymi akcesoriami jest to maszyna wielofunkcyjna do wykorzystania w każdej sytuacji o każdej porze roku.

W sekcji znajdziesz informacje o modelach niebędących już w sprzedaży, na podstawie których powstały kolejne sprawdzone modele MultiOne. Abyście mogli śledzić rozwój produktów w sekcji znajdziecie interesujące Was modele.

O MARCE MultiOne

logo marki Multione

Firma Multione, (dawniej) C.S.F. Założona w 1998 r. Od 20 lat jest wiodącą firmą która produkuje mini ładowarki wielofunkcyjne. Powierzchnia fabryki 40 000 m2 (pod dachem znajduję się 20 000 m2) Multione jest eksportowany na wszystkie kontynenty, maszyny wykonują różną pracę. Każda mini ładowarka Multione jest wyposażona w napęd 4WD oraz w przegubowy układ kierowniczy, co oznacza, że przednia i tylna część ładowarki jest połączona. Dzięki takiemu rozwiązaniu maszyna może się poruszać w małych przestrzeniach roboczych. Każda ładowarka od serii 5 jest wyposażona w samopoziomujący wysięgnik teleskopowy. Multione to pełna oferta maszyn z kabiną, systemem grzewczym oraz klimatyzacją. Konstrukcja wysięgnika w kształcie litery H, oparta na dwóch ramieniach wzmocnionych poprzecznie daje dodatkową stabilność przy przejazdach oraz podczas podnoszenia ładunku. Konstrukcja ramy została zaprojektowana przez inżynierów i wykonana w fabryce. Obecność na rynku od 20 lat to szereg doświadczeń i baza wiedzy oprata na rzetelnych opiniach od klientów z całej Polski.

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna