Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
czarny mały napis Massey Ferguson

Massey Ferguson

Massey Ferguon to marka od samego początku cechująca się autorskimi, rewolucyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Jest to producent, który wyprodukował najwięcej ciągników rolniczych na świecie a jego sprzedaż stanowi 40 % sprzedaży maszyn koncernu AGCO. Firma Korbanek jako były autoryzowany sprzedawca a obecnie niezależny - może Ci sprzedać nową maszynę z placu firmy w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. Weź telefon do ręki i dzwoń - ostatnie sztuki w super wyprzedażowych warunkach.

Ciągniki Massey Ferguson zostały zaprojektowane w taki sposób, aby sprostać wymaganiom stawianym przez profesjonalnych rolników zajmujących się prowadzeniem gospodarstw uprawowych, mieszanych jak i zajmujących się hodowlą czy prowadzących firmy usługowe. Z szerokim wyborem zakresu mocy, przekładni, wersji wyposażenia kabiny, opcji układów hydraulicznych oraz prędkości WOM, ciągniki MF mogą być zaadaptowane do szerokiego wachlarza niestandardowych zadań dzięki praktycznym, prostym i niezawodnym rozwiązaniom.

 

Kombajny zbożowe Massey Ferguson to maszyny reprezentujące najwyższy standard jakości, w których zastosowano sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z najnowszymi technologiami. Dzięki temu praca tymi maszynami jest niezwykle wygodna, a jej efekty godne pozazdroszczenia.

Ładowarki Massey Ferguson reprezentują nowy poziom komfortu. Praca nimi to czysta przyjemność. Wszystkie wyposażone są w przekładnie hydrostatyczne zapewniające bezstopniową zmianę prędkości podczas pracy oraz zespół 4 zaworów proporcjonalny, dzięki którym możliwe jest wykonywanie 4 czynności na raz. Dowiedz się więcej a na pewno się nie zawiedziesz.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu marki Massey Ferguson bazującym na informacjach zwrotnych z całego świata, inżynierowie skonstruowali prasy zwijające, które cieszą się dużym powodzeniem na rynku Europejskim w tym także Polskim. Ciągle rozwijana konstrukcja prasy cechuję się wysoką niezawodnością oraz wygodnym i przejrzystym interfejsem użytkownika.

Prasy kostkujące Massey Ferguson produkowane są w Hesston w USA w fabryce, która zajmuje się produkcją pras kostkujących od 1947 roku. Od wielu lat ich produkty są również częścią marki Massey Ferguson.

Pomyśl ile możesz zyskać pracując prasą skonstruowaną przez zespół z wieloletnim doświadczeniem w konstrukcji dużych pras kostkujących. Ich produkty zostały sprawdzone przez tysiące użytkowników z USA oraz Europy.

Zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie ze standardami światowej klasy. Te wysokowydajne, ciężkie ładowacze są zaprojektowane i zbudowane w celu uzupełnienia funkcjonalności ciągników Massey Ferguson. Potrafią radzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami w dzień i w nocy.

O MARCE Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna