Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Biały napis Kemper na czerwonym tle

Kemper

Adaptery do zbioru kukurydzy KEMPER to numer 1 w dziedzinie  bezrzędowych przystawek.

Od chwili wprowadzenia na rynek w 1986 roku bezrzędowych przystawek do sieczkarń sprzedanych zostało ponad 20 000 maszyn.

Firma Kemper oferuje adaptery serii 300 i 400 do samojezdnych sieczkarń polowych każdej marki, jak również zawieszane sieczkarnie polowe serii Champion współpracujące z ciagnikami rolniczymi, podbieracze do trawy i urządzenia transportowe

Uniwersalne przystawki firmy KEMPER oferowane do sieczkarń polowych każdej marki wyróżniają się niską masą oraz w przypadku serii 300 krótką i zwartą budową. Szybko pracujące rotory ścinają czysto zbierany materiał. Niewymagające większego serwisu bębny transportowe zbierają materiał w wiązki i optymalnie doprowadzają do bębna tnącego sieczkarni. Wszystkie skrzynie są zabezpieczone bezobsługowymi sprzęgłami bezpieczeństwa. Są one stosowane do zbioru kukurydzy a także roślin zielonych tzw. GPS

O MARCE Kemper

Logo firmy Kemoer biały napis na czerwonym tle

Od ponad 100 lat firma Kemper zajmuje się rozwojem, produkcją i dystrybucją najwyższej klasy technologii dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

Na ponad 100 000 m kwadratowych, terenie zakładu w Munsterland firma KEMPER zatrudnia około 250 pracowników.

"Rozwój, opieka nad klientem i produkcja sa u nas ze sobą bardzo ściśle powiazane. Jest to gwarancja ciągłego postępu naszych produktów"

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna