Logo McHale białe małe na białym tle

McHale

Firma McHale jest obecnie jednym z wiodących producentów pras stało i zmiennokomorowych na świecie. W swojej ofercie posiada również doskonałe prasoowijarki, owijarki do bel, oraz ścielarki. Maszyny tego producenta oferowane są w ponad 50 państwach na świecie, na sześciu kontynentach. Firma posiada certyfikat ISO ISO9002, a wszystkie jej produkty zanim opuszczą fabrykę, są najpierw odpowiednio przetestowane i skalibrowane.

 

Prasy zwijające McHale - od ostatnich kilkanastu lat seria pras stało i zmiennokomorowych firmy McHale jest najchętniej wybieraną przez użytkowników na pięciu kontynentac gamą maszyn do zbioru pasz i słomy. Prasy te wykorzystywane są do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach, wyrobiły sobie doskonałą renomę z uwagi na swoją niezawodnośc, wydajność, łatwośc obsługi i wysoką wartość odsprzedaży.

Prasoowijarki McHale - znane na całym świecie ze swojej niezawodności oraz wysokiej wydajności. McHale opierając się na najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych stworzył specjalistyczne maszyny pozwalające na znaczną redukcję kosztów obsługi, bezproblemową obsługę w kazdych warunkach i zapewniającą wysoką wartość ewentualnej odsprzedaży. 

Owijarki do bel McHale - dla wielu osób marka McHale jest synonimem perfekcyjnego owijania bel okrągłych, wszystkie modele owijarek tego producenta opierają sie na silidnej i sprawdzonej konstrukcji zapewniającej wysoką wydajność. Maszyny gwarantują dokładne wijanie bel, zwiększając przy tym jakość pozyskanej paszy.

Ścielarki McHale- maszyny do ścielenia i podawania pasz firmy McHale są urządzeniami uniwersalnymi – możgą być używane do karmienia pociętą kiszonką oraz niepociętą słomą i sianem. Wysoka jakość komponentów użyta do budowy tych maszyn zapewnia ich pewne i długotrwałe funkcjonowanie. 

 

Kosiarki McHale- dzięki długoletniemu doświadczeniu w zbiorze traw projektańci z firmy McHale byli w stanie stworzyć kosiarki przednie jak i boczne, które idealnie sprawdzają się w każdych warunkach i dumnie reprezentują firmę McHale.

W sekcji znajdziesz informacje o modelach niebędących już w sprzedaży, na podstawie których powstały kolejne sprawdzone modele McHale. Abyście mogli śledzić rozwój produktów w sekcji znajdziecie interesujące Was maszyny firmy McHale.

O MARCE McHale

Logo McHale duże na zielonym tle

Założycielami firmy są bracia Patrick i Martin McHale z Irlandii, siedziba firmy znajduje się w miasteczku Ballinrobe w zachodniej części tego kraju. Pierwszymi produktami w ponad 30 letniej historii McHale były owijarki do bel, z czasem producent znacznie powiększył swoje portfolio i obecnie oferuje szeroką serię specjalistycznych maszyn rolniczych. Podczas projektowania i badania swoich nowych produktów firma kładzie specjalny nacisk na uwagi klientów końcowych, wszystkie nowe projekty najpierw są rygorystycznie sprawdzane przez rolników i usługodawców z Irlandii, Szkocji, Anglii, Walii, Skandynawii i Nowej Zelandii. Produkcja maszyn odbywa się w specjalnie zaprojektowanych fabrykach w Irlandii i na Węgrzech, a wszystkie procesy produkcyjne są restrykcyjnie sprawdzane pod kątem jakości. McHale do produkcji swoich maszyn wykorzystuje najnowsze technologie z zakresu techniki laserowej i robotyki, co w połączeniu z doskonałą znajomością potrzeb klientów pozwala na tworzenie wyjątkowych maszyn.

 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna