Logo Sulky Farming Together

Sulky

SULKY produkuje rozsiewacze nawozów zawieszane i przyczepiane, siewniki zbożowe mechaniczne i pneumatyczne oraz agregaty uprawowe (bierne z zębami i talerzowe) a także brony wirnikowe. Maszyny są produkowane we Francji, w 3 fabrykach. SULKY to lider na rynku francuskim, zaliczany do najważniejszych producentów maszyn do siewu zbóż i rozsiewania nawozów w Europie. Maszyny SULKY są sprzedawane w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, również z dużymi sukcesami na rynku polskim. Dostępne w różnych konfiguracjach, wyposażeniach, szerokościach roboczych i pojemnościach stanowią odpowiedź na różne potrzeby rolników.

Rozsiewacz do rozsiewania nawozów mineralnych to bardzo ważna maszyna w każdym gospodarstwie rolnym. Rozsiewacze nawozów Sulky są dostępne w różnych pojemnościach i mogą rozsiewać nawóz nawet do 50 m! Dostępne są rozsiewacze zawieszane: seria DX (od 900 do 3.000 litrów), seria X (od 1.900 do 4.000 litrów) oraz rozsiewacze przyczepiane: seria XT (od 7.200 do 15.500 litrów). Precyzja rozsiewu rozsiewaczy nawozów SULKY jest certyfikowana i badana przez niezależne instytuty jak francuski CEMAGREF, duńską Stację Badań DLV, niemiecki DLG. Warto podkreślić, że rozsiewacze SULKY spełniają rygorystyczne wymagania normy dotyczącej rozsiewu nawozów i ochrony środowiska EN 13739-1.

Siewniki zbożowe Sulky: dostępne są modele mechaniczne zawieszane: Tramline SE i Tramline SX oraz modele nabudowane: Tramline CE i Tramline CX. W ofercie dostępne są także siewniki zbożowe pneumatyczne: seria MASTER P i PROGRESS P. Siewniki mogą współpracować, w zależności od modelu i rodzaju, z agregatem biernym, z agregatem talerzowym lub z broną wirnikową tworząc w ten sposób agregat uprawowo-siewny.

Sulky proponuje agregaty uprawowe przedsiewne bierne z zębami CULTILINE VR dostępne w szerokościach 3 i 4 m, agregaty talerzowe CULTILINE XR również w szerokościach 3 i 4 m oraz brony wirnikowe CULTILINE HR od 2,5 m do nawet 8 metrów. To solidne, wydajne maszyny o wysokiej jakości, zbudowane z trwałych materiałów.

O MARCE Sulky

Znak logo SULKY zielono czerwony

Początki marki SULKY sięgają roku 1936, gdy Fabien Burel wprowadził na rynek pierwszy siewnik zbożowy, wówczas ciągnięty przez konia. Sam kształt siewnika przypominał wózek dla jockeya, stąd też powstała nazwa SULKY, do której dodano nazwisko założyciela: SULKY-BUREL. Generalnym dystrybutorem maszyn SULKY w Polsce jest firma KORBANEK sp. z o.o. od roku 1996. Jako importer zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a także dostęp do części zamiennych do wszystkich maszyn SULKY. SULKY jest dzisiaj francuskim przedsiębiorstwem zatrudniającym około 250 osób, to firma innowacyjna i niezależna. Siedziba producenta oraz największa fabryka znajduje się we Francji, w regionie Bretanii, w Chateaubourg i zajmuje powierzchnię 20 000 m2. Dyrekcja SULKY to Prezes Julien Burel oraz Gilbert Jouan, Dyrektor Generalny i Produkcji.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna