Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo Banek LS Tractor

LS TRACTOR

Firma LS jest koreańskim producentem ciągników rolniczych, wywodzącym się z grupy LG. 30-letnie doświadczenie tej firmy w produkcji ciągników kompaktowych o mocy od 23 KM do 57 KM zaowocowało tym, iż traktory tej marki cechują się doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką trwałością oraz niezawodnością.
Ciągniki kompaktowe, komunalne serii J, ze względu na swoje niewielkie rozmiary, jak również niewielką masę umożliwiają pracę na małej powierzchni oraz na podłożach o niskiej nośności („delikatnych”). Ciągniki LS serii Rio o mocy od 38 KM do 57 KM - to solidna, zwarta konstrukcja o dużej zwrotności, wyposażona w ekonomiczne silniki na licencji Mitsubishi.

O MARCE LS

Logo marka Ciagnik LS
Firma LS jest koreańskim producentem ciągników rolniczych, wywodzącym się z grupy LG. 30-letnie doświadczenie tej firmy w produkcji ciągników kompaktowych o mocy od 23 KM do 57 KM zaowocowało tym, iż traktory tej marki cechują się doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką trwałością oraz niezawodnością. LS ściśle współpracuje z firmą Mitsubishi, która dostarcza silniki wykorzystywane w traktorach LS lub też udziela licencji na ich produkcję. Firma LS produkuje również większe modele ciągników o mocy do 95 KM. Ciągniki LS sprzedawana są na całym świecie - szczególnie duże zainteresowanie tymi ciągnikami jest w Europie, Ameryce Południowej i Azji.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna