Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo firmy Metal-Fach Sokółka produkującej przyczepy, sprzedawane przez korbanek.pl

Metal-Fach

Metal-Fach Sokółka w roku 1989 rozpoczęła swoją działalność. Na początku swojego istnienia produkowała kotły centralnego ogrzewania. W roku 1998 firma rozpoczęła produkcje i sprzedażą maszyn rolniczych: przyczep rolniczych jednoosiowych i dwuosiowych, wywrotek, przyczepy do bel, przyczep objętościowych, rozrzutników obornika HORNET, BATALION, VIKING, wozów paszowych, ładowaczy czołowych do ciągnika oraz elementów robocze do nich, pras zwijających do słomy i siana, owijarki do bel stacjonarna i samozaładowcze oraz agregatów uprawowych, bron talerzowych, głęboszy. Dziś Metal-Fach może się pochwalić doskonale wyposażonymi halami produkcyjnymi, a także nowoczesną malarnią, innowacyjnym centrum badawczym kół oraz laboratoriami kontrolującymi jakość produkcji. Maszyny METAL-FACH są eksportowane na wszystkie kontynenty świata, a około 70 proc. produkcji trafia na eksport.

Firma Metal-Fach posiada bardzo bogatą ofert przyczep rolniczych, należą do niej m.in. przyczepy 2-osiowe wywrotki serii T940, T710, T711 oraz T739, tandemowe burtowe T730 i T755, skorupowe T936 i T951, z przesuwną ścianą T935/6. Dla mniejszych rolników w ofercie znajdziemy przyczepy rolnicze wywrotki 1-osiowe serii T736, T735A, T703A i T957. Metal-Fach oferuję szeroką gamę przyczep do przewozu bel słomy i siana: T014 oraz T009.
Firma Metal-Fach oferuje rozrzutniki obornika o ładowności od 6 ton do 18 ton wyposażone w adaptery pionowe i poziome. Dostępne są modele na zawieszeniu jednoosiowym oraz Tandem. Bogate wyposażenie maszyn powoduje łatwość i komfort w użytkowaniu. Firma oferuje szeroki wachlarz urządzeń, który sprawi, że każdy Klient znajdzie maszynę dostosowaną do własnych potrzeb. Rozrzutniki obornika HORNET, FALCON, VIKING czy BATALION są w pełni sprawdzonym i chwalonym przez użytkowników wyrobem marki Metal-Fach.
Wozy paszowe jednoślimakowe i dwuślimakowe Metal-Fach występują o pojemności od 5 m3 do 20 m3. Charakteryzują się mocną zwartą konstrukcją przy jednoczesnym zachowaniu dobrego współczynnika wytrzymałości do masy. Dużą zaletą wozów jest ich modułowa budowa co pozwala na zoptymalizowanie i dobranie wersji wozu właściwej dla danego gospodarstwa tak aby w pełni wykorzystać możliwości maszyny.

O MARCE Metal-Fach

Zdjęcie loga marki Metal-Fach Sokółka, produkującej przyczepy rolnicze, sprzedawane przez firmę korbanek.pl
Firma Metal-Fach Sokółka rozpoczęła swoją działalność w roku 1989. Na początku swojego istnienia produkowała wyroby techniki grzewczej, tworząc i udoskonalając kotły centralnego ogrzewania. Od 1998 roku firma zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych: przyczep rolniczych, przyczepy do bel. rozrzutników obornika, wozów paszowych, ładowaczy, elementy robocze do ładowaczy do pras zwijających, owijarki do bel oraz agregatów uprawowych. Dziś Metal-Fach może się pochwalić doskonale wyposażonymi halami produkcyjnymi, a także nowoczesną malarnią, innowacyjnym centrum badawczym kół oraz laboratoriami kontrolującymi jakość produkcji. Rok 2009 był niezwykle ważny w historii Metal-Fachu. Wówczas po zakupie marki Nova, rozpoczęła się produkcja naczep samochodowych. Cztery lata później załodze Metal-Fachu udało się uruchomić linię do produkcji felg, a w latach kolejnych oferta powiększyła się o konstrukcje stalowe. Dynamiczny rozwój i zainteresowanie zagranicznych kontrahentów sprawiły, że przedsiębiorstwo otworzyło swoje oddziały zagraniczne. Co ciekawe maszyny są eksportowane na wszystkie kontynenty świata, a około 70 proc. produkcji trafia na eksport.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna