Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Małe logo maszyn rolniczych Fendt - czerna litery na białym tle

Fendt

"Wszystko zaczęło się w małej kuźni Johanna Georga, w której jego synowie (bracia Fendt), rozpoczęli konstruowanie ciągników. Cel działania został określony na samym początku: przekonać klienta nowoczesnymi rozwiązaniami i rentownym produktem, do którego można mieć pełne zaufanie."

Ciągniki rolnicze FENDT to synonim najbardziej zaawansowanej technologii. Wysoka jakość wykonania i niezawodność ciągników są uznawane na całym świecie. Z Fendtem mają Państwo pewność wykorzystywania najbardziej zaawansowanej technologii. Opłacalność ciągnika Fendt Vario obejmuje pełne spektrum różnych kryteriów: fachowe doradztwo sprzedawców, serwis techniczny zapewniany przez kompetentnego dealera i regularna konserwacja sprzętu wpływają na zachowanie wartości ciągnika. Nasz cel jest jasny: zwiększyć Państwa opłacalność zarówno w polu jak i w transporcie.

Ładowacze czołowe Fendt – Fendt CARGO – łączą najbardziej nowoczesne technologie dla uzyskania maksymalnej wydajności. To uniwersalne wyposażenie jest idealnym partnerem dla ciągników FENDT Vario. Wszystkie modele są wyposażone w wyjątkowy układ szybkiego przyczepiania / odczepiania CARGO Lock oraz w układ równoległoboku z kinematyką Z. Ładowacz czołowy Fendt Cargo Profi ma niespotykane możliwości takie jak układ ważący oraz możliwość ustawień przeprowadzanych operacji.

Kombajny zbożowe FENDT to niezawodne, łatwe w obsłudze maszyny do zbioru zbóż, rzepaku, kukurydzy oraz wielu innych roślin. Idealnie spełniają wymagania stawiane przez gospodarstwa rolne oraz przedsiębiorców świadczących usługi. Kombajn łączy wydajność i niezawodność, oraz niskie koszty eksploatacji. Fendt oferuje Państwu szeroki pakiet wyposażenia dla wszystkich serii . Tak wysokie wyposażenie umożliwi Wam efektywne żniwa przy niskich kosztach eksploatacyjnych i czystym zbieranym plonie w zbiorniku.

Prasy zwijajace Fendt są zaprojektowane do intensywnego i profesjonalnego zastosowania, w ciagu wielu dni ciezkiej pracy, przede wszystkim tam gdzie liczy sie wydajność. Nowa generacja pras zwijających marki Fendt, łączy w sobie wiedzę zbieraną w ciagu wielu lat, gwarantując niezawodność pracy nawet w najcięższych warunkach. Prasy te są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników szukąjacych pras wydajnych, a zarazem tanich w eksploatacji. Ich prosta konstrukcja zapewnia wysoką wydajność przy zbiorze słomy i siana.

Prasy kostkujące Fendt są produkowane we fabryce należącej od roku 2000 w całości do koncernu Agco. Przed prawie 30 laty fabrykę w Hesston, w USA, opuściła pierwsza prasa kostkująca. W ten sposób położono kamień węgielny pod jedną z najbardziej udanych historii w dziedzinie techniki zbiorów.

Sieczkarnie Fendt Katana sumują rozwiązania techniczne dające niezaprzeczalną przewagę technologiczną. Wysokowydajny system 6 walców zasilających napędzanych hydraulicznie, największy na rynku bęben rozdrabniający, innowacyjny zgniatacz ziarna w kształcie litery "V", mocny silnik, terminal Vario, hydrauliczna amortyzacja tylnej osi, komfortowa kabina i wiele innych rozwiązań sprawia, że sieczkarnia Fendt jest niezawodną i wydajną maszyną.

O MARCE Fendt

Duże logo maszyn rolniczych Fendt - czerna litery na białym tle

Historia marki Fendt rozpoczęła się w 1930 roku, w małej kuźni na południu Niemiec. To własnie tam bracia Fendt zaczęli konstruowanie ciągników.  Ich celem było produkowanie ciągników niezawodnych, wyposażonych w nowoczesne rozwiązania. Pierwszym ich produktem był ciągnik Dieselross o mocy 6KM z zamontowaną kosiarką i pługiem. Fendt w 1939 roku wprowadza innowacyjny ciągnik wyposażony w dwucylindrowy silnik, chłodnice i 4 biegową skrzynie. W kolejnych latach Fendt stał się liderem na rynku ciągników wprowadzając nowe modele wyznaczające trendy na rynku maszyn. Jako pierwszy wyprodukował ciągniki wyposażone w przekładnie Turboshift i zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne kabiny i przedniego mostu, które mogły osiągać prędkość jazdy do 50 km/h. Kolejnym przełomem w dziejach firmy było wprowadzenie przekładni bezstopniowej o nazwie Vario, to dzięki niej Fendt przez lata zdobywa nagrodę najoszczędniejszego ciągnika roku. 

Obecnie firma Fendt produkuje: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie polowe, prasy kostkujące, prasy zwijające, ładowacze czołowe, kosiarki bębnowe, kosiarki dyskowe, przetrząsacze i zgrabiarki. Wszystkie maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, niezawodnością  i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z odwieczoną filozofią marki Fendt. 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna