Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

OFERTY KREDYTOWE

Chcesz wiedzieć więcej o finansowaniu fabrycznym ? Nie krępuj się zapytać, nasi specjaliści chętnie udzielą Ci
rzetelnych i fachowych informacji. Dzięki nim poznasz najkorzystniejszy sposób finansowania swoich inwestycji.

Na tej stronie:

Czym jest kredyt ?

Korzyści

Kredyt vs Leasing vs Pożyczka

Oferta Specjalna

Wsparcie

CZYM JEST KREDYT ?

 

Kredyt to umowa pomiędzy bankiem a kredytobiorcą, w której bank zobowiązuje się udostępnić określona kwotę pieniędzy a kredytobiorca wykorzystać ją na określony cel. Oczywiście kredytobiorca zobowiązuje się także do oddania przekazanej mu kwoty w ustalonym czasie i po ustalonej cenie.

Kredyt bankowy jest najbardziej znanym sposobem realizowania inwestycji w przypadku, kiedy nie możemy lub nie chcemy do ich przeprowadzenia wykorzystywać środków własnych. Znaczna ilość instytucji bankowych w Polsce powoduje, że na rynku kredytów panuje spora konkurencja. Daje to chętnemu na skorzystanie z tego rozwiązania finansowego możliwość porównania ofert i negocjacji cenowych z bankiem, co finalnie może przełożyć się na jeszcze bardziej atrakcyjne warunki kredytowe.

-

 

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z KREDYTU

 

-

Podjęcie decyzji o kredycie wiąże się z pewnymi korzyściami wynikającymi z tej formy finansowania inwestycji. Niejednokrotnie jest to jedyny sposób na modernizację i rozwój gospodarstwa. Ułatwia ona jednocześnie zachowanie płynności finansowej poprzez umożliwienie zachowania rezerw finansowych.

Stopniowo spłacane raty ułatwiają  zwiększenie zysków  wynikających z inwestycji. Przy prawidłowym i zgodnym ze sztuką zaciąganiu zobowiązania, kredyt bankowy jest bezpiecznym instrumentem finansowym. Bank sprawdza zdolność kredytową na podstawie wymaganych dokumentów i określa czy i ile pieniędzy możemy dostać oraz jaki jest maksymalny okres kredytowania jaki możemy otrzymać. Ta zaleta niestety często wiąże się z długim okresem oczekiwania na decyzję kredytową i może być finalnie czynnikiem zniechęcającym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy naszych handlowców firma Korbanek jest w stanie skrócić ten czas do niezbędnego minimum.

 

KREDYT vs LEASING vs POŻYCZKA LEASINGOWA

 

KREDYT

 • Bezpieczna forma finansowania poprzez analizę zdolności kredytowej klienta.

 • Możliwość zmniejszenia kosztów kredytu poprzez jego zabezpieczenie.

 • Długi okres kredytowania wpływający na wysokość raty kredytowej.

 • Duża konkurencja na rynku bankowym dająca możliwości negocjacyjne dla klienta.

LEASING

 • Łatwość otrzymania przy minimalnym wkładzie finansowym.

 • Szybki i nieskomplikowany mechanizm otrzymania finansowania.

 • Duża ilość ofert różnych firm leasingowych wpływająca na atrakcyjne warunki dla klienta.

 • Brak wpływu leasingu na zdolność kredytową.

POŻYCZKA LEASINGOWA

 • Łatwość otrzymania przy minimalnym wkładzie finansowym.

 • Szybki i nieskomplikowany mechanizm otrzymania finansowania.

 • Brak wpływu leasingu na zdolność kredytową.

 • Połączenie cech pożyczki i leasingu umożliwia użycie tego narzędzia finansowego w ramach PROW.

Mamy teraz oferty specjalne!

ZŁÓŻ ZAPYTANIE

 

SPECJALNA OFERTA KREDYTOWANIA

 

-

Posiadając 26 lat doświadczenia na rynku maszyn rolniczych oraz będąc generalnym dystrybutorem wielu uznanych marek sprzętu rolniczego potrafimy zaoferować naszym klientom bardzo atrakcyjne warunki finansowania. Takie warunki finansowania często nazywane finansowaniem fabrycznym są jak najlepiej dostosowane do możliwości polskiego rolnika włącznie z uwzględnieniem dofinansowań w ramach PROW.

Atrakcyjne oferty jakie oferujemy przy udziele wielu firm specjalizujących się w finansowaniu rolnictwa zaczynają się już od 0%. Oferty oparte na atrakcyjnych warunkach finansowania bardzo często ulegają zmianie i dostosowaniu do aktualnych wymagań rynku oraz klienta. Najlepszym sposobem na poznanie naszej obowiązującej oferty jest kontakt z handlowcem firmy KORBANEK, który można nawiązać poprzez formularz na stronie internetowej lub za pośrednictwem telefonu. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi ofertami.

 

WSPARCIE I DORADZTWO

 

Firma KORBANEK została stworzona przez ludzi zajmujących się rolnictwem i właśnie dla tego nasi pracownicy to eksperci, którzy na co dzień sami wykonują tą ciężką profesję. Doceniają to nasi klienci, którzy bardzo często chwalą zarówno wysoką jakość oferowanych przez firmę Korbanek maszyn rolniczych jak i fachowość handlowców oraz osób zajmujących się serwisem.

26 lat na rynku maszyn rolniczych w Polsce zobowiązuje nas do ciągłego podnoszenia naszych umiejętności. Szkolenia jakie przechodzą nasi pracownicy gwarantują naszym klientom najwyższe standardy obsługi i wykonywanych usług. Naszą dewiza jest „Jakość i Doświadczenie” tak ważne dla nas i dla naszych klientów.

Sprawdź jak możemy pomóc Tobie w zaplanowaniu i modernizacji Twojego gospodarstwa. W fachowy i profesjonalny sposób pomożemy Tobie zarówno w wyborze najlepszej maszyny rolniczej zgodnej z Twoimi potrzebami jak i w zdobyciu optymalnej formy finansowania dopasowanej do Twoich możliwości.

-