Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Napis Capello obok logotypu firmy

Capello

Capello to marka ceniona przez rolników na całym świecie. Od 50 lat projektują i produkują maszyny do zbioru zbóż. Przystawki i przyrządy żniwne naszego włoskiego partnera dobierane są do konkretnego modelu kombajnu zbożowego, tak aby optymalnie pasowały do wymagań i oczekiwań rolnika

Niezawodne i wytrzymałe przystawki do zbioru kukurydzy na ziarno serii Quasar i Diamant charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji. Na całym świecie zbierają kukurydzę z ogromnych powierzchni pól. Przystawki dostępne w wersji sztywnej i składanej, wybór należy do Państwa.

 

Chcesz ograniczyć bezproduktywny czas, który tracisz na montaż i demontaż hederu? Rozwiązanie Grain System jest właśnie dla Ciebie! Opatentowany system Grain System EVO pozwala na rozłożenie zespołu żniwnego w zaledwie 50 sekund! Po skończonej pracy również potrzebujesz 50 sekund na złożenie hederu.

 

Przystawka do słonecznika Helianthus wyposażona jest w bezrzędowy system tnący. Na całej szerokości maszyny rośliny są ścinane i zbierane, dzięki czemu nie ma potrzeby zachowania szerokości rzędów, które mogą wynosić od 40 cm do 75 cm. Wysokość pracy nagarniacza sterowana jest hydraulicznie z kabiny operatora. W konsekwencji, wysokość cięcia może być regulowana w zależności od kondycji i wysokości słonecznika.

 

Zaprojektowany z myślą o zbieraniu całych roślin przeznaczonych na paszę, w tym zbiór w połowie dojrzałości oraz zbiór wysokich plonów. Duże dyski zaprojektowano tak, aby obszar cięcia sąsiednich noży pokrywał się. Takie rozwiązanie gwarantuje idealne cięcie nawet w przypadku gęstych i wilgotnych upraw.

 

O MARCE Capello

Napis Capello pod logotypem firmy

Firma Capello od 1965 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn do zbioru zbóż, którymi pracują wiodący specjaliści na całym świecie.  

 

Quasar, Diamant, Grain System, Spartan i Helianthus to asortyment firmy Capello, który w ostatnich latach został mocno zróżnicowany i rozbudowany tak by spełniać rożne wymagania rynków. Firma, nieprzerwanie od pięćdziesięciu lat prowadzona jest przez rodzinę Capello, która do swoich produktów podchodzi z pasją i profesjonalizmem.

 

Wszędzie tam, gdzie jest kukurydza, słoneczniki, rośliny zielone, pszenica oraz wszelkiego rodzaju zboża, które wymagają zbiorów, jest i Capello wraz z działem sprzedaży, działem części zamiennych oraz wsparciem technicznym, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna