Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo firmy Bergmann producenta maszyn rolniczych.

Bergmann

Ludwig Bergmann GmbH - rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją z siedzibą w Goldenstedt w Dolnej Saksonii, produkuje wysokiej klasy rozrzutniki obornika, przyczepy przeładowcze, przyczepy samozbierające, podwozia vario i przyczepy objetościowe do obsługi sieczkarni samojezdych wszystkich producentów takich jak John Deere, Claas, Krone, New Holland i Rostselmash. Firma Korbanek rozpoczeła współpracę z Ludwig Bergmann GmbH w kwietniu 2018 roku. Produkty Bergmann słyną z niezawodności i wysokiej jakości wykończenia.

Rozrzutniki obornika firmy Bergmann charakteryzują się wysoką jakością wykonania i bardzo bogatym wyposażeniem. Dzielimy na jednoosiowe, dwuosiowe i trzyosiowe, w zależności od pojemności i rodzaju adapteru wyróżniamy serie: M (z adapterem pionowym), TSW (z adapterem poziomym i talerzami rozrzucającymi). Dostępny jest także model TSW 2140 E, który jest uniwersalnym, jednoosiowym rozrzutnikiem niskopodwoziowym, ze specjalnym ogumieniem.
Przyczepy samozaładowcze firmy Bergmann, to maszyny które charakteryzują się najlepszymi rozwiązaniami technicznymi prowadzącymi do uzyskania najlepszej jakości sieczki. Otrzymanie najlepszej jakości sieczki to główny cel konstruktorów przyczep samozaładowczych a ich unikalne rozwiązania są wyjątkowe tylko dla produktów firmy Bergmann. Przyczepy samozaładowcze w zależności od kubatury dzielimy na trzy główne serie: REPEX, CAREX, SHUTTLE
Przyczepy przeładunkowe firmy Bergmann to optymalne rozwiązanie logistyczne w łańcuchu transportu zboża pomiędzy kombajnem a pojazdami transportującymi. Niski punkt cieżkości wyśmienita jakość wykonania, wyjątkowe rozwiązania i wyposażenie powodują że przyczepy przeładunkowe firmy Bergmann to bardzo dobre rozwiązanie optymalizujące koszty. W zależności od pojemności przyczepy przeładunkowe Bergmann dzielimy na: GTW 21, GTW 25, GTW 330, GTW 430 oraz przyczepy przeładunkowo-czyszczące do buraków RRW 400, RRW 500.
Przyczepy objętościowe firmy Bergmann to wysokiej jakości produkty o bogatym wyposażeniu i solidnej konstrukcji. Maszyny te mogą mieć pojemność od 34 do 51,3 m3 .Dzielimy je na typ w zależności od pojemności: HTW 35, HTW 40, HTW 45, HTW 50, HTW 65 oraz HTW 35 S, HTW 40 S, HTW 45 S, HTW 50 S, HTW 65 S (S - oznacza walce wspomagające wyładunek).

O MARCE Bergmann

Logotyp firmu bergman napis biały na czerwono zielonym tle

Jakość "Made in Goldenstedt" - tak brzmi motto oraz filozofia firmy Bergmann. Połączenie długoletniego doświadczenia i nowoczesnej, innowacyjnej techniki to największe atuty firmy. Najnowocześniejsze maszyny do rozrzucania i kultywacji użytków zielonych oraz do transportu zbiorów spełniają najwyższe standardy jakościowe i pracują codziennie na całym świecie.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna