Logo firmy Bergmann producenta maszyn rolniczych.

Bergmann

Ludwig Bergmann GmbH - rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją z siedzibą w Goldenstedt w Dolnej Saksonii, produkuje wysokiej klasy rozrzutniki obornika, przyczepy przeładowcze, przyczepy samozbierające, podwozia vario i przyczepy objetościowe do obsługi sieczkarni samojezdych wszystkich producentów takich jak John Deere, Claas, Krone, New Holland i Rostselmash. Firma Korbanek rozpoczeła współpracę z Ludwig Bergmann GmbH w kwietniu 2018 roku. Produkty Bergmann słyną z niezawodności i wysokiej jakości wykończenia.

Rozrzutniki obornika firmy Bergmann charakteryzują się wysoką jakością wykonania i bardzo bogatym wyposażeniem. Dzielimy na jednoosiowe, dwuosiowe i trzyosiowe, w zależności od pojemności i rodzaju adapteru wyróżniamy serie: M (z adapterem pionowym), TSW (z adapterem poziomym i talerzami rozrzucającymi). Dostępny jest także model TSW 2140 E, który jest uniwersalnym, jednoosiowym rozrzutnikiem niskopodwoziowym, ze specjalnym ogumieniem.
16-34 DMCT
8-19 DMCT
Przyczepy samozaładowcze firmy Bergmann, to maszyny które charakteryzują się najlepszymi rozwiązaniami technicznymi prowadzącymi do uzyskania najlepszej jakości sieczki. Otrzymanie najlepszej jakości sieczki to główny cel konstruktorów przyczep samozaładowczych a ich unikalne rozwiązania są wyjątkowe tylko dla produktów firmy Bergmann. Przyczepy samozaładowcze w zależności od kubatury dzielimy na trzy główne serie: REPEX, CAREX, SHUTTLE
Przyczepy przeładunkowe firmy Bergmann to optymalne rozwiązanie logistyczne w łańcuchu transportu zboża pomiędzy kombajnem a pojazdami transportującymi. Niski punkt cieżkości wyśmienita jakość wykonania, wyjątkowe rozwiązania i wyposażenie powodują że przyczepy przeładunkowe firmy Bergmann to bardzo dobre rozwiązanie optymalizujące koszty. W zależności od pojemności przyczepy przeładunkowe Bergmann dzielimy na: GTW 21, GTW 25, GTW 330, GTW 430 oraz przyczepy przeładunkowo-czyszczące do buraków RRW 400, RRW 500.
Przyczepy objętościowe firmy Bergmann to wysokiej jakości produkty o bogatym wyposażeniu i solidnej konstrukcji. Maszyny te mogą mieć pojemność od 34 do 51,3 m3 .Dzielimy je na typ w zależności od pojemności: HTW 35, HTW 40, HTW 45, HTW 50, HTW 65 oraz HTW 35 S, HTW 40 S, HTW 45 S, HTW 50 S, HTW 65 S (S - oznacza walce wspomagające wyładunek).
34-55 m3

O MARCE Bergmann

Logotyp firmu bergman napis biały na czerwono zielonym tle

Jakość "Made in Goldenstedt" - tak brzmi motto oraz filozofia firmy Bergmann. Połączenie długoletniego doświadczenia i nowoczesnej, innowacyjnej techniki to największe atuty firmy. Najnowocześniejsze maszyny do rozrzucania i kultywacji użytków zielonych oraz do transportu zbiorów spełniają najwyższe standardy jakościowe i pracują codziennie na całym świecie.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna