Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
czarne litery kfmr, czerwony napis krukowiak, czerwono-czarny lew

Krukowiak

Od 1977 roku Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych „KRUKOWIAK” jest jednym z najważniejszych producentów maszyn rolniczych w Polsce. W ofercie firmy znajdują się opryskiwacze zawieszane, przyczepiane i samojezdne oraz bogata oferta maszyn dla producentów i przetwórców warzyw oraz sadowników. Od wielu lat jest specjalistom w opryskiwaczach polowych zawieszanych i zaczepianych wyposażonych w armaturę czołowego włoskiego producenta firme ARAG. Opryskiwacze wyposaża w komputery sterujace firmy ARAG modele Bravo 180, Bravo 300S 400S. Maszyny sa wyposażane w Nawigacje i systemy do precyzyjnego rolnictwa zgodnego z mapami pola. Opryskiwacze moga być wyposażone w pomocniczy strumień powietrz (rekaw). System wspomagania trakcji TRAILMATIC.

Bogata oferta opryskiwaczy rozpoczyna się od opryskiwacza zawieszanego o pojemności 200 l a kończy na maszynie samojezdnej o pojemności 5000 l. Szeroki wybór belek do oprysku oraz wyposażenia umożliwia dostosowanie maszyny praktycznie do wszystkich wymogów i warunków pracy w gospodarstwie lub sadzie.

Duży wybór maszyn dla producentów i przetwórców warzyw - praktycznie maszyny dla każdego z etapów produkcji dla rolników uprawiających ziemniaki i cebulę, zarówno dla mniejszych producentów jak i producentów na skalę przemysłową. W ofercie również maszyny dla sadowników.

O MARCE Krukowiak

logo KFMR Krukowiak - napis i lew, czerwono-czarna kolorystyka

Od samego początku produkty firmy Krukowiak wyróżniały się dwoma cechami: wysoką jakością i innowacyjnością. Utrzymanie wysokiego standardu produktów możliwe było dzięki stałej współpracy z instytutami naukowymi oraz dzięki zastosowaniu w produkcji podzespołów najlepszych producentów. Marki takie jak ARAG, COMET, POLMAC, VERZELLESI, LECHLER, TEEJET, GEOLINE, VETRORESINA PADANA, AGROTRONIX, POMMIER są doskonale znane, a produkty tych firm stosowane przez wszystkich liczących się producentów opryskiwaczy na świecie. Każdego roku firma prezentuje kilka nowości, niejednokrotnie są to produkty unikalne w skali światowej. Produkcja odbywa się w zakładzie w Brześciu Kujawskim.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna