Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo Sky Agriculture z orłem czarno zielone

Sky

SKY Agriculture proponuje siewniki i maszyny do bezorkowej technologii siewu. Siewniki zbożowe są uniwersalne, dzięki odpowiedniej konfiguracji i w zależności od modelu mogą siać w sposób uproszczony (Maxidrill) lub bezpośredni (Easydrill). Technologia wysiewu bezorkowego jest coraz bardziej popularna w Europie i w Polce. Siewniki mogą wysiewać nie tylko sam materiał siewny, ale również mogą w czasie jednego przejazdu wysiewać nawóz granulowany a nawet mikrogranulaty lub mieszanki roślin okrywowych.

Siewniki zbożowe SKY Maxidrill umożliwiają uzyskanie rekordowej wydajności roboczej. W jednym przejeździe za pomocą 2 rzędów talerzy jest przygotowywana gleba pod zasiew a potem następuje właściwy siew. Docisk sekcji wynosi do 120 kg/sekcję. Natomiast siewniki SKY Easydrill umożliwiają wysiew metodą bezpośrednią, bezorkową. Siewnik Easy Drill charakteryzuje się dużą siłą penetracji gleby przez sekcję wysiewającą oraz doskonale kontrolowanym dociskiem do 250 kg/sekcję.

O MARCE Sky

Duże Logo Sky Agriculture z orłem czarno zielone

SKY Agriculture jest marką korzystającą z wieloletniego doświadczenia i wiedzy SULKY, firmy zapewniającej produkcję maszyn w 3 francuskich fabrykach. SKY Agriculture jest kierowane przez Davida Guy, który jest rolnikiem oraz inżynierem agronomii, prowadzącym również 150-hektarowe gospodarstwo rolne w Conillais we Francji (Departament Loire-Atlantique), które specjalizuje się w siewie bezorkowym. W ofercie SKY Agriculture znajdują się modele siewników wcześniej znanych ze Sulky, są to EASYDRILL oraz MAXIDRILL.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna