Logo producenta przyczep i rozrzutników obornika Cynkomet

Cynkomet

Firma Cynkomet produkuje przyczepy rolnicze o ładowności od 3,5 do 14 ton. Maszyny te cechuje solidna konstrukcja oraz ocynkowana konstrukcja która wyróżnia te maszyny na rynku. Rozrzutniki obornika firmy Cynkomet mają ładowności od 3,5 tony do 14 ton i są to również udane maszyny, które też posiadają powłokę cynkową oraz wytrzymałe solidne konstrukcje.
Solidne mocne konstrukcje, atrakcyjna cena, burty i inne elementy cynkowane ogniowo sprawiają że przyczepy Cynkometu są bardzo atrakcyjna ofertą na polskim i europejskim rynku.
Solidne ramy, mocne adaptery, ocynkowane elementy konstrukcji i innowacyjne technologie sprawiają że rozrzutnik Cynkometu nie ustępuje żadnemu z polskich i zagranicznych producentów

O MARCE Cynkomet

Logotyp producenta maszyn rolniczych takich jak przyczepy rozrzutniki obornika
Jesteśmy nowocześnie zorganizowaną firmą, zorientowaną na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Warunki współpracy dostosowujemy do potrzeb konkretnego odbiorcy. Niezwykle cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem, dlatego aktywnie uczestniczymy w wielu targach i wystawach. Dążąc do spełnienia wysokich oczekiwań naszych klientów, sukcesywnie się rozwijamy, poszerzamy asortyment wyrobów oraz podnosimy jakość naszych usług. Ze swej strony możemy obiecać konkurencyjne ceny towarów i usług, profesjonalną obsługę oraz terminowe wywiązywanie się z powierzonych nam zleceń. CynkoMet sp. z o.o. został zarejestrowany 22 maja 2003 roku. Firma mieści się w Czarnej Białostockiej na byłych terenach Fabryki Maszyn Rolniczych “Biafamar”, i posiada tradycję produkcji maszyn rolniczych od 1956r.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna