Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
logo fella czarny napis na bialym tle

Fella

Maszyny rolnicze do zbioru zielonek to specjalność niemieckiej firmy FELLA. Wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie w produkcji wysokiej jakości materiałów zaowocowało produkcją maszyn zielonkowych o najwyższej jakości i światowej renomie.

Profesjonalne, wydajne i ekonomiczne – te właściwości w szczególny sposób wyróżniają kosiarki dyskowe Fella. Nadają się one doskonale do stosowania we wszystkich regionach i warunkach zbiorów. Pozyskiwanie wysokiej jakościowo i czystej paszy jest zapewniane poprzez dokładne cięcie. Trwała konstrukcja jest oczywista w równej mierze, jak niewielki wysiłek związany z konserwacją. Najlepiej przekonać się o tym samemu !

Czyste cięcie – wizytówka każdej kosiarki Fella.

Silne, solidne i niezawodne: kosiarki bębnowe Fella doskonale nadają się do efektywnego uzyskiwania wysokiej jakości paszy – nawet w najcięższych warunkach. Dokładne cięcie oraz duża przepustowość paszy zapewniają optymalne odkładanie zielonki w postaci luźnego, równo uformowanego wału. Również w przypadku dużych ilości zielonki koszenie przebiega sprawnie i bez zapychania maszyny. Konstrukcja gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Uniwersalne możliwości zastosowania stanowią o wszechstronności kosiarki bębnowej.

W 1963 roku firma Fella wypuściła swój pierwszy przetrząsacz. Zdobyte od tego czasu kompetencje znajdują dziś swoje odzwierciedlenie w konstrukcji i niezawodności przetrząsaczy siana Fella. Szczególnym wyróżnikiem jakości w przetrząsaczach siana Fella jest, oprócz optymalnego dopasowania do kształtu terenu, nakładanie się (zachodzenie na siebie)zębów maszyny. W produktach Fella jest to wykonane w szczególnie duży sposób, co zapewnia możliwie najlepsze wymieszanie paszy i doskonałe jej rozrzucanie.

Pierwsza zgrabiarka marki Fella została wyprodukowana w zakładach w Feucht już w połowie lat 60-tych XX wieku. Wszystkie najważniejsze elementy maszyn do zbiorów pasz są przed opuszczaniem zakładów montowane i sprawdzane przez specjalistów. Równocześnie dział badawczo-rozwojowy angażuje całą swoją wiedzę technologiczną w opracowywanie coraz lepszych i efektywniejszych maszyn. Gwarantuje to wszystkim klientom na całym świecie również i w przyszłości wyróżniającą się jakość produktów Fella : ”Made in Germany”

O MARCE Fella

logo fella czarny napis na bialym tle
Od ponad 95 lat Fella stanowi synonim innowacyjnej techniki rolniczej. Dzisiaj firma AGCO Feucht GmbH zajmuje czołową pozycję w segmencie maszyn do zbioru zielonek. Dzięki szerokiej ofercie kosiarek bębnowych i dyskowych, przetrząsaczy i zgrabiarek, firma Fella jest obecna na światowych rynkach. Firma AGCO Feucht GmbH stała się centrum kompetencji AGCO w zakresie zbioru zielonek.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna