Slajder Rostselmash Nova 330 na korbanek.pl

KUPIMY TWÓJ

KOMBAJN

 

Dowiedz sie więcej

 

 

 

 

Ciagnik Arbos skutecznie pracujacy w polu

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

Dwa Ciagniki Arbos Serii 5000 z gwarancja
darmowe ogłoszenia maszyn rolniczych używanych  strona Korbanek
Siezkarnia samojezdna RSM F2650 slajd na korbanek.pl

ROSTSELMASH RSM SERII F

Nowoczesna sieczkarnia o wysokiej wydajności

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

MASZYNY KOMUNALNE

Czynności związane z utrzymaniem ulic asfaltowych, brukowych chodników, skwerów oraz pozostałych elementów przestrzeni publicznej wykonuje się praktycznie przez cały rok. Wykaszanie traw, odśnieżanie oraz sypanie piaskiem lub solą dróg czy zamiatanie to tylko jedne z wielu zastosowań maszyn do prac komunalnych, które proponujemy. Utrzymanie skwerów i terenów parkowych staje się dużym wyzwaniem dla zakładów komunalnych, kosiarki pelęgnacyjne i bijakowe doskonale sprawdzają się na tych terenach. Dążąc do zapewnienia maksymalnej wydajności oraz bezpieczeństwa, przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowaną ofertę obejmującą m.in.: wielofunkcyjne ładowarki MultiOne, ciągniki i traktory, posypywarki do piasku i soli, pługi do odśnieżania czy zamiatarki.

KOSIARKI

Kosiarki bijakowe - mulczery - idealnie sprawdzają się podczas koszenia trawy, zarośli, krzaków i ścinania chwastów na terenach niezagospodarowanych z zamiarem pozostawienia mulczu. Szczególnie przydatne są do koszenia poboczy dróg, rowów przydrożnych, oraz skarp i przeciwskarp. Mulczery mają za zadanie skosić trawę i odpowiednio rozdrobnioną rozrzucić równo po całej skoszonej powierzchni. 

CIĄGNIKI       CENY

Ciągniki przystosowane do prac komunalnych. Mają odpowiednie wymiary oraz funkcje, które pozwolą łatwo poruszać się w aglomeracjach miejskich i sprawnie wykonywać prace porządkowe, takie jak: czyszczenie nawierzchni za pomocą zamiatarki czy odśnieżanie z zamontowanym pługiem. Szeroki wahlarz gamy maszynowej z pewnością ułatwi dobór ciągnika pod konkretne prace komunalne.

POSYPYWARKI

Posypywarki przeznaczone są do wysiewu piasku sypkiego lub mieszanki piasku z solą lub też samej soli na ulicach, alejach, chodnikach. itp. Posypywarki są maszynami zawieszanymi lub zaczepianymi przystosowanymi do współpracy z ciągnikami. Maszyny wyposażone w napęd hydrauliczny mogą współpracować również w ładowaczami oraz ładowarkami.

ZAMIATARKI

Zamiatarki to nieodzowne maszyny w procesie pielęgnacji dróg, placów i chodników pokrytych asfaltem, betonem lub kostką brukową. Zamiatarkę można użyć do zamiatania na jedną stronę, po uprzednim zdemontowaniu zbiornika na śmieci, np. do zimowego utrzymania dróg osiedlowych, placów, chodników i ścieżek rowerowych.

PŁUGI I SPYCHACZE

Pługi i spychacze stosuje się do odśnieżania parkingów, dróg i placów oraz wszystkich innych utwardzonych i nieutwardzonych powierzchni jak również do spychania, równania piasku lub ziemi. Maszyny te są przystosowane do współpracy z ciągnikami, ładowaczami lub ładowarkami.

ŁADOWARKI WIELOFUNKCYJNE

OSPRZĘT      CENY MASZYN

Jedna wszechstronna maszyna i ponad 170 przystawek do koszenia i przycinania, zamiatania i czyszczenia, usuwania śniegu i liści. Dzięki szerokiej gamie osprzętu oraz luksusowej kabinie (z ogrzewaniem i klimatyzacją) MultiOne jest doskonałym rozwiązaniem do całorocznej pracy. Kompaktowe wymiary i przegubowa konstrukcja ramy zapewniają dużą zwrotność w wąskich przestrzeniach i pełną widoczność 360 °. Wyżej wymienione zalety dają nam pewność, że maszyna zostanie wykorzystana we wszystkich pracach komunalnych, Począwszy od utrzymania zieleni a skończywszy na odśnieżaniu czy też myciu chodników lub ulic.

Szeroka oferta maszyn komunalnych

Dostępne w tej kategorii posypywarki, zamiatarki, spychacze, a także pługi do odśnieżania, podobnie jak pozostałe maszyny komunalne pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Gwarantuje to ich najwyższą jakość i wieloletnią niezawodność. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż zarówno traktory, jak i pozostałe urządzenia są intensywnie eksploatowane, z uwagi na specyfikę pracy związanej z letnim oraz zimowym utrzymaniem dróg. To z kolei wymusza na konstruktorach zastosowanie najwyższej klasy podzespołów, których wytrzymałość pozwoli użytkować ciągniki, kosiarki wysięgnikowe bijakowe czy wielofunkcyjne maszyny przez wiele sezonów.

Maszyny komunalne w dobrej cenie

Bez względu na to, czy przedmiotem zakupu ma być spychacz do śniegu, posypywarka do piasku bądź soli czy zamiatarka do asfaltu, dajemy gwarancję atrakcyjnej ceny. Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz ścisłej współpracy z renomowanymi producentami maszyn, traktorów oraz ciągników do prac komunalnych proponujemy wiele opcji finansowania. Swoją ofertę kosiarek, zamiatarek czy posypywarek kierujemy zarówno do instytucji publicznych, przedsiębiorstw zajmujących się utrzymaniem dróg i terenów zielonych, jak i prywatnych inwestorów, którzy poszukują wydajnych i niezawodnych maszyn o wielofunkcyjnym zastosowaniu.

Wielofunkcyjne maszyny komunalne

Szczególnie polecamy maszyny wielofunkcyjne MultiOne, które dzięki zastosowaniu aż 170 wymiennych przystawek, umożliwiają wykonanie większości prac komunalnych przy wykorzystaniu ciągnika i jednego urządzenia. Wydajne koszenie terenów zielocych, rowów, usuwanie śniegu pługiem czy zamiatanie liści, to tylko niektóre z wielu zastosowań tego sprzętu. Zawsze służymy swoją wiedzą i fachowym doradztwem.