NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWOŃ    513 600 630

 

 

Kilka faktów o marce Lovol

Fabryka maszyn LovolGłówna fabyrka maszyn w Chinach 

Fabryka w Weifang została utworzona 28 sierpnia 1998 roku przez Beiqi Foton Motor. 7 grudnia 2000 roku wprowadzono do sprzedaży ciągniki rolnicze FT500, FT600, FT700. 17 września 2004 roku zostało założone Shandong Foton Heavy Industries. We wrześniu 2006 roku została zawarta umowa z POL-MOT Warfama S.A. o kooperacji w zakresie dystrybucji i sprzedaży ciągników rolniczych w Europie o mocy 90, 82, 70 i 60 KM.

 

Peryferia ciągnika ArbosZnane marki podzespołów używane w produkcji Arbosów

rozwój firmy

W 2008 roku do grupy Foton dołączyła spółka Join Venture Perkins Engines Limited zmieniając swoją nazwę na Tianjin Lovol Engines. W 2011 roku w Bolonii, we Włoszech, powstał europejski oddział firmy. W styczniu 2015 roku włoski producent maszyn do siewu Matermacc stał się częścią firmy Foton Lovol. W 2015 Foton Lovol stał się właścicielem dwóch włoskich marek Bubba i Arbos. 15 sierpnia 2015 roku europejski oddział firmy przyjął nazwę Lovol Arbos Group Spa. 24 grudnia 2015 r. po okresie recesji do grupy dołączyła firma Goldoni S.p.A.

Prototypowy ciągnik Arbos serii 7000Prototypowy Arbos 7000

Nagroda za postęp nauki i technologii

3 listopada w Wielkiej Sali Ludowej w Pekinie odbyło się Państwowe Spotkanie Nagradzania Nauki i Technologii 2021. Weichai Lovol Heavy Industry, jako uczestnik projektu „Kluczowe technologie i zastosowanie automatycznej nawigacji maszyn rolniczych na podstawie BeiDou”, zdobył drugą nagrodę Krajowej Nagrody za Postęp Nauki i Technologii. Poinformowano, że projekt jest realizowany wspólnie przez Weichai Lovol Heavy Industry, Południowochiński Uniwersytet Rolniczy i Krajowe Centrum Badań Technicznych ds. Inżynierii Sprzętu Inteligentnego Rolnictwa. 

Kombajn LovolPokaz polowy w Chinach

Postawione cele

Weichai Lovol Heavy Industry to światowej sławy przedsiębiorstwo produkujące sprzęt mechaniczny, którego celem jest osiągnięcie inteligentnej produkcji, inteligentnego zarządzania i inteligentnych usług za pomocą technologii przemysłowej oraz zapewnianie połączonych, wydajnych i niezawodnych ogólnych rozwiązań dla globalnej nowoczesnej produkcji rolnej, budownictwa miejskiego i przemysł surowcowy. Obecnie zatrudnia około 11 000 pracowników, a jej działalność obejmuje ponad 120 krajów i regionów na całym świecie.

Ładowarki kołowe LovolŁadowarki kołowe na placu firmy Lovol 

jeden pas i jedna droga

25 listopada w Dubaju odbyła się konferencja globalnych partnerów strategicznych Shandong Heavy Industry Group oraz wystawa nowych produktów, która jest drugim przystankiem Shandong Heavy Industry w celu aktywnego wdrażania inicjatywy „Jeden pas i jedna droga” oraz pogłębiania współpracy międzynarodowej. Na to wielkie wydarzenie przybyło 570 dealerów i głównych klientów z ponad 70 krajów z Bliskiego Wschodu, Europy, Afryki, Azji Południowej i innych regionów.

Konferencja w firmie LovolKonferencja w Chinach

14 linii produkcyjnych

Weichai (Qingdao) Inteligentne Centrum Inteligentnego Przemysłu Ciężkiego posiada 14 linii produkcyjnych inteligentnego sprzętu na dużą skalę, charakteryzujących się wysokim poziomem automatyzacji, wizualizacji i cech cyfrowych. Stopień automatyzacji spawania może osiągnąć 90%, współczynnik wizualizacji kluczowych wskaźników cech jakościowych wynosi 100%.

Wystawa maszyn górniczych i budowlanych Targi w Dżakarcie

Targi górnicze

Niedawno w Dżakarcie, stolicy Indonezji, odbyła się indonezyjska wystawa maszyn górniczych i budowlanych. Firma Lovol Heavy Industry i indonezyjscy agenci zaprezentowali szereg kluczowych produktów, prezentując siłę sprzętu górniczego Lovol klientom zagranicznym.

Maszyny budowlane LovolNowa generacja 

produkty nowej generacji

26 lipca w Qingdao West Coast New District odbyła się zagraniczna konferencja biznesowa Lovol Heavy Industry 2023
Na tej konferencji zaprezentowano produkty nowej generacji wykorzystujące najnowocześniejszą technologię Lovol Heavy Industry, w tym 12 nowych typów, takich jak koparki górnicze, produkty HST, produkty o wysokiej emisji przeznaczone na rynki europejskie i amerykańskie oraz nowe produkty wykorzystujące czystą energię elektryczną.

Maszyny budowlane LovolWystawa koparek Lovol

Koparki kołowe

Marzec 2023 r., Pierwsza partia ładowarek kołowych Lovol Heavy Industry przybyła do Mongolii i pomyślnie dostarczono ją klientom na potrzeby projektu transportu ciężkiego w kopalni węgla TT – porcie Hangji. 
Wkrótce przybędzie duża liczba koparek, ciężarówek górniczych i innego sprzętu Lovol.

Ładowarki kołowe LovolŁadowarki kołowe- Mongolia

mini koparki

Mini koparki gąsienicowe - Maszyny wyprodukowane przez firmę Lovol oferuje firma Korbanek. W bogatej ofercie znajdują się koparki o masie 1,8 tony z kabiną lub bez oraz modele o masie 2,5 tony i 3,8 tony.Mini koparka LovolMini koparka Lovol pod siedzibą firmy Korbanek

Film z odwiedzin w Chinach

Maszyny budowlane i nie tylko 

 
 
 
 
 

 

Czy artykuł był przydatny:
Czy artykuł był przydatny, kliknij gwiazdkę i oceń: 
5 (3 głosów)