MultiOne Seria 10

1700 - 2700 kg

MultiOne serii 10 to imponujący udźwig, niesamowita prędkość, wyjątkowa siła pchania: seria MultiOne 10 to kamień milowy przegubowych mini ładowarek. Seria mini ładowarek serii 10 osiąga punkt, w którym została przełamana seria 9, zapewniając doskonałą i niezrównaną wydajność nawet przy ograniczeniach możliwości małej ładowarki. Seria 10 po prostu zapowiadała erę najlepszych w swojej klasie, której nie można dorównać. Seria 10 została zbudowana na tej samej platformie architektonicznej i przy użyciu tych samych komponentów najwyższej jakości. Maszyny te oferują rozwiązania, których nikt inny nie jest w stanie zapewnić, a ich wydajność i możliwości znacznie przewyższają jakiekolwiek inne dostępne obecnie na rynku kompaktowe mini-ładowarki. W przypadku mini ładowarki spełniającej wszystkie kryteria wydajności wymagane dziś przez profesjonalistów, nie szukaj dalej niż seria 10!

ładowarka Multione seria 10

 

dane  techniczne

MultiOne seria 10

  MultiOne 10.9
Silnik Kohler 2504 TCR
Moc 75 HP / 55.4 kW
Napęd Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 95 l/min 
Max. wysokość podnoszenia 3,21 m
Ciężar wywracający 2700 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 2160 kg
Waga maszyny 2230 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

Najważniejsze  Cechy

MultiOne seria 10

 

    Najlepsza moc  w klasie

 

Nie wszystkie mini ładowarki są tworzone w ten sam sposób. To niewiarygodne, ile ciężaru może unieść ta kompaktowa maszyna, jak manewrować w wąskich przejściach, pracować na małych chodnikach lub wrzucać ładunki do dużej wywrotki (a wszystko to bez pozostawiania śladów na trawie). Dzięki wysokiej jakości każdego komponentu, stałej kontroli jakości każdego aspektu procesu inżynieryjnego oraz dokładnym testom pomp i silników hydraulicznych, każdy MultiOne zmaksymalizuje wydajność w każdych warunkach pracy i z dowolnym akcesorium.

 

  • Maksymalne osiągi
  • A/C
  • Silnik Kohler Common Rail

Multione seria 10 kabina z przodu ładowarka

 

 

Multione seria 10 kabina tył ładowarki

 

    Wydajność i  obsługa

 

MultiOne to maszyny z dużą ilością mocy i pojemności w małym, wielofunkcyjnym korpusie. Kompaktowe rozmiary i przegubowa rama MultiOne zapewniają doskonałą manewrowość tam, gdzie jest to potrzebne. Od małego wewnętrznego obszaru roboczego po otwarte pole, MultiOne może dotrzeć do miejsc, do których inne maszyny nie docierają. Bezpośredni napęd na 4 koła zapewnia doskonałą przyczepność nawet w trudnym terenie i warunkach, podczas gdy samoblokujący mechanizm różnicowy (DBS - Dynamic Block System) jest przydatny do pracy na miękkim podłożu, unikamy uszkodzeń trawy. Przyczepność zapewnia również kontrola trakcji na oblodzonym lub błotnistym terenie dzięki rozdzielaczowi momentu obrotowego.

 

  • Najlepsza w swojej klasie
  • Elektroniczny potencjometr dla precyzyjnej regulacji obrotów silnika
  • Norma emisji spalin Tier 4 final

rozwiązania  techniczne

MultiOne seria 10

 
Multizłącze


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu.

wysięgnik teleskopowy


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udźwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek.

Multione 2 biegi


2 - prędkości jazdy

Elektro-hydrauliczna kontrola prędkości

wyświetlacz multione


Wyświetlacz

Wyświetlacz graficzny LCD z zaprogramowanym serwisem (obrotomierz, licznik godzin, wskaźnik poziomu paliwa, lampka kontrolna, wskaźnik światła i inne 14 wskaźników).

zobacz Video

Ładowarka MultiOne podczas pracy

 

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna