MultiOne Seria 9 SD

1650 - 2650 kg

Seria MultiOne SD została specjalnie opracowana do użytku w ciasnych przestrzeniach: siedzenie kierowcy umieszczone z tyłu, zapewnia maszynie elastyczność i możliwość poruszania się w ciasnych przestrzeniach. Seria SD zbudowana na nowej platformie zapewnia dobrze znane zalety MultiOne: wielofunkcyjność i wydajność. Szeroka gama oryginalnych osprzętów sprawia, że te nowe mini ładowarki MultiOne są niezbędnymi maszynami do zastosowań, takich jak rolnictwo, gdzie potrzebne są wiele rodzajów narzędzi do prac przy gospodarstwie. Poprzez zastosowanie konstrukcji siedzenia na tylnej osi z przegubem przed operatorem możemy wykonywać manewry w nawet najciaśniejszych budynkach gospodarskich, a to wszystko dzięki bardzo małemu promieniowi skrętu. Model 9.5 SD to największa maszyna z serii SD, charakteryzuje się ponda przeciętnym udźwigiem ponad 2500 kilogramów, imponującym wydatkiem pompy oraz zasięgiem ramienia na teleskopie 3, 21 m

miniładowarka Multione seria 9.5 SD z siedzeniem z tyłu bez kabiny

 

dane  techniczne

Multione 9.5 SD

  MultiOne SD 9.5
Silnik Yanmar 4TNV88
Moc 50 HP / 37 kW
Napęd Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 51 l/min 
Max. wysokość podnoszenia 3,21 m
Ciężar wywracający 2650 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 2120 kg
Waga maszyny 2055 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

najważniejsze  cechy

MultiOne seria SD

 

    wydajność i  Obsługa

 

MultiOne to maszyny z dużą ilością mocy i pojemności w małym, wielofunkcyjnym korpusie. Kompaktowe rozmiary i przegubowa rama MultiOne zapewniają doskonałą manewrowość tam, gdzie jest to potrzebne. Od małego wewnętrznego obszaru roboczego po otwarte pole, MultiOne może dotrzeć do miejsc, do których inne maszyny nie docierają. Bezpośredni napęd na 4 koła zapewnia doskonałą przyczepność nawet w trudnym terenie i warunkach, podczas gdy samoblokujący mechanizm różnicowy (DBS - Dynamic Block System) jest przydatny do pracy na miękkim podłożu, unikamy uszkodzeń trawy. Przyczepność zapewnia również kontrola trakcji na oblodzonym lub błotnistym terenie dzięki rozdzielaczowi momentu obrotowego.

 

  • Najmocniejsza ładowarka przegubowa z serii SD
  • Pompa 51l/min
  • 4 cylindrowy silnik o mocy 50 koni mechanicznych

Multione seria SD przegub widok z góry

 

 

Multione seria SD dostęp do pompy i hydrauliki

 

   najlepsza moc  w klasie

 

Nie wszystkie mini ładowarki są tworzone w ten sam sposób. To niewiarygodne, ile ciężaru może unieść ta kompaktowa maszyna, jak manewrować w wąskich przejściach, pracować na małych chodnikach lub wrzucać ładunki do dużej wywrotki (a wszystko to bez pozostawiania śladów na trawie). Dzięki wysokiej jakości każdego komponentu, stałej kontroli jakości każdego aspektu procesu inżynieryjnego oraz dokładnym testom pomp i silników hydraulicznych, każdy MultiOne zmaksymalizuje wydajność w każdych warunkach pracy i z dowolnym akcesorium.

 

  • Jednostki napędowe Yanmar w serii SD
  • Możliwość ustawienia obrotów silnika do pracy z urządzeniem dodatkowym 
  • Możliwość zamontowania kabiny oraz klimatyzacji

rozwiązania  techniczne

MultiOne seria SD

 

-


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu.

-


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udźwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek.

-


4-funkcyjny joystick

4-funkcyjny joystick umożliwia łatwe sterowanie maszyną. Dwie dźwignie pomocnicze sterują przedłużeniem wysięgnika teleskopowego i przednich wyjść hydraulicznych.

-


Wyświetlacz

Wyświetlacz graficzny LCD z zaprogramowanym serwisem (obrotomierz, licznik godzin, wskaźnik poziomu paliwa, lampka kontrolna, wskaźnik światła i inne 14 wskaźników).

 

zobacz video

Ładowarka MultiOne podczas pracy

 

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna