Slajder Rostselmash Nova 330 na korbanek.pl

KUPIMY TWÓJ

KOMBAJN

 

Dowiedz sie więcej

 

 

 

 

Ciagnik Arbos skutecznie pracujacy w polu

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

Dwa Ciagniki Arbos Serii 5000 z gwarancja
darmowe ogłoszenia maszyn rolniczych używanych  strona Korbanek
Siezkarnia samojezdna RSM F2650 slajd na korbanek.pl

ROSTSELMASH RSM SERII F

Nowoczesna sieczkarnia o wysokiej wydajności

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Nowy siewnik punktowy Monosem ValoTerra

Monosem wkracza w Elektro-Wydajność w 3 wymiarach !

 

Monosem wywiera wrażenie nową generacją siewników precyzyjnych : ValoTerra !

Dzięki nowej architekturze 56 V, 100% zasilaniu elektrycznemu i nowemu opatentowanemu aparatowi rozdzielającemu ziarno, siewnik punktowy ValoTerra optymalizuje wydajność siewu dzięki energii elektrycznej ! Trzy obszary wydajności mają miejsce. To właśnie dlatego Monosem nazwał to Elektro-Wydajnością w 3 wymiarach: eP1, eP2 oraz eP3.

 

nowy-siewnik-punktowymonosem-valoterra.jpg

 

eP1 : Wschody i Produktywność dla wydajności

Osiągnięcie pełnego potencjału materiału siewnego jest ostatecznym celem siewu. Wyposażone w aparat rozdzielający ziarno, serce siewnika ValoTerra zapewnia precyzję niezbędną dla dobrego wysiewu. Dzięki układowi podciśnieniowemu można precyzyjnie i regularnie wysiewać punktowo różne ziarna. Zmiana z jednego rodzaju ziarna na inny wymaga jedynie zmiany tarczy wysiewającej! Wynik: przestawienie z jednej uprawy na drugą zajmuje mniej niż minutę na rząd !

Nowa sekcja wysiewająca dysponuje znakomitym układem wysiewającym. Talerze sekcji o największej na rynku średnicy (450 mm) zapewniają zdolność penetracji gleby i ograniczają odrzucanie ziemi. Jednocześnie, ustawienia każdego podzespołu wysiewającego ziarno do gleby zostały zgrupowane dla uzyskania większej wydajności !

Wszystkie innowacje związane z umieszczeniem ziarna w glebie, umożliwiają sekcji wysiewającej ValoTerra uzyskać prędkość roboczą o 2 km/h większą w porównaniu z serią siewników Monoshox !

 eP2 : Inteligencja dla Eko-odpowiedzialności

ValoTerra dysponuje niezbędnymi funkcjami Isobus, w tym TC-SC i TC-GEO. Dzięki nim można zaoszczędzić do 7% na nakładach dzięki możliwości indywidualnego rozłączania siewu na aparatach rozdzielających ! Dzięki możliwości zmiennego dawkowania plony również mogą być zoptymalizowane.

Nowy podsiewacz nawozów FertiSmart korzysta z wbudowanej inteligencji. Konstrukcja zastosowanych  rowkowych wałków dozujących umożliwia liniowe rozdzielenie szerokiej gamy nawozów granulowanych, sprawdza się także podczas pracy na zboczach. Inteligentne silniki MSM (Monosem Smart Motors) umożliwiają indywidualne sterowanie dozownikami i łatwy demontaż bez użycia narzędzi.

Nowy aplikator do mikrogranulatów MicroSmart wyróżnia się jako urządzenie w czołówce ultra precyzyjnego rolnictwa. Jest wydajny, precyzyjny i ekologiczny! Dzięki jednemu dozownikowi na rząd i dwóm możliwościom aplikacji mikrogranulatu, produkty są aplikowane tak precyzyjnie, jak to możliwe, aby dostosować się do wszystkich wymagań uprawowych.

eP3 : Technologia dla komfortu i przyjemności obsługi

 

monosem-valoterra-sekcje-wysiewajace.jpg

ValoTerra dysponuje nowym oprogramowaniem do zarządzania i monitorowania operacji, zgodnym ze standardem Isobus. Obsługa aparatów rozdzielających staje się intuicyjna, a jakość wysiewu dostępna w czasie rzeczywistym.

Nowa aplikacja Monosem Plus w szczególności umożliwia użytkownikowi sterowanie każdym aparatem rozdzielającym ziarno siewnika ValoTerra na za pomocą smartfonu, bezpośrednio obok siewnika.

Nowy wymiar usług jest oferowany użytkownikom siewnika ValoTerra za pośrednictwem portalu internetowego myjohndeere.com. W chmurze noszącej nazwę Centrum Operacyjne, nowy interfejs powiązany z ValoTerra jest pozycjonowany jako narzędzie dokumentacyjne dające możliwość przesyłania danych agronomicznych. Równolegle z tym JDLink sprawia, że ​​ValoTerra staje się maszyną połączoną. Monosem umożliwia dostęp do rolnictwa precyzyjnego każdemu, gdyż opiera się na dwukierunkowej komunikacji: między maszyną a użytkownikiem za pośrednictwem chmury.

Wreszcie, ValoTerra dysponuje ekskluzywnym system konserwacji dla największego komfortu użytkownika. Zbiornik na ziarno i aparat rozdzielający są unoszone na wysokość człowieka, aby ułatwić przeprowadzenie regulacji i konserwacji sekcji wysiewającej.

Podsumowując, ValoTerra posiada wiele innowacji zaprojektowanych dla dzisiejszych rolników, gotowych sprostać wyzwaniom rozwijającego się rolnictwa !

ValoTerra będzie dostępy w limitowanej ilości w sezonie 2023.

monosem-valoterra-na-polu.jpg

Więcej dostępnych informacji o siewniku punktowym ValoTerra, znajdą Państwo na dedykowanym portalu internetowym : www.valoterra.monosem.com

Oceń: 
Ocen: 5 (1 głos.)
Rodzaj publikacji: 
Galeria