7 400 cena EURO netto
 • Nowy
 • Okazja

Siewniki do warzyw Monosem MS punktowe pneumatyczne z dobieranymi indywidualnie tarczami

Siewniki punktowe do warzyw MONOSEM MS

Precyzyjne siewniki do wysiewu warzyw MONOSEM MS służą do wysiewu cebuli, marchwi, pietruszki, buraczków, pora, ogórka i innych drobnych nasion - wystarczy dobrać odpowiednią tarczę wysiewającą. Wyposażone w szczelny, najwyższej jakości aparat rozdzielający zapewniają dokładny podział materiału siewnego.
 
Dostępne są wersje do wysiewu w jednej linii na każdym rzędzie (wersje A, B) oraz do wysiewu w dwóch liniach na każdym rzędzie (wersje C, D i D2). Siewniki mogą być: 2-, 3-, 4-, 5- 6-, 8-, 12-, 18-, 24-rzędowe. W zależności od modelu: na ramie sztywnej lub składanej hydraulicznie.
 
Cechy i zalety siewników Monosem MS do warzyw:
 • podciśnieniowy system wysiewu, patent MONOSEM, nie wymagający dodatkowej regulacji, dzięki czemu nie ma potrzeby wakuometru,
 • aparat rozdzielający z korpusem wykonanym z mosiądzu i pokrywą ze stopu aluminium: nieodkształcalny w wyniku działania temperatury i innych czynników atmosferycznych,
 • tarcze wysiewające ze stali nierdzewnej, z pełnym mieszadłem, wykonanym z mosiądzu, dzięki czemu chroni się nasiona przed elektryzowaniem,
 • precyzyjne ustawienie głębokości roboczej,
 • możliwa praca na płaskim polu, na redlinach i zagonach,
 • pneumatyczny układ do czyszczenia otworów tarczy wysiewającej: nic się nie zatyka, nie zapycha, otwory tarczy są zawsze drożne, wszystkie nasiona będą wysiane,
 • pneumatyczny układ zbierania nasion pozostałych w zbiornikach (tzw. "odkurzacz"),
 • precyzyjne spasowanie wszystkich elementów, najwyższa jakość użytych materiałów,
 • duży możliwy wybór doposażeń pod specyficzne wymagania glebowe i preferowane techniki siewu,
 • możliwość wyposażenia w aplikator do mikrogranulatów oraz w podsiewacz do nawozów, licznik ha, kontroler wysiewu...

Poradnik praktyczny o siewnikach do warzyw Monosem. Zapraszamy do obejrzenia filmów:

Szczegółową informację o sekcjach wysiewających i siewnikach do warzyw można zobaczyć tutaj:

WIĘCEJ INFORMACJI O SIEWNIKACH DO WARZYW MONOSEM MS >

W galerii zdjęć zamieszczonej obok można obejrzeć przykładowe siewniki do warzyw. Proponujemy kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółowej specyfikacji maszyny lub mailowy: Tomasz Jakubiak (specjalista ds. maszyn MONOSEM) adres e-mail: jakubiakt@korbanek.pl .

Podana w ogłoszeniu cena siewnika 7.400 euro netto dotyczy siewnika Monosem MS w wersji A, z 2 sekcjami wysiewającymi na ramie 2,0 m, bez tarcz wysiewających. Inne wersje, konfiguracje i wyposażenia są możliwe. Zdjęcia przedstawiają różne dostępne wersje siewników. Proszę dzwonić w sprawie uzyskania dokładnej specyfikacji i ceny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferta jest dedykowana przez firmę Korbanek (polskiego Generalnego Importera), dla polskiego rynku.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawa , nie stanowi też odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych . 
Sprzedawca nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Aby sprawdzić aktualność ceny i zgodność oferty z rzeczywistością Nabywca powinien skontaktować się ze Sprzedawcą.

*Prezentowana w PLN cena wyliczona przy kursie nie przekraczającym 4,4 PLN/EUR. W przypadku jeśli kurs PLN/EUR będzie wyższy niż 4,4 PLN/EUR, cena transakcyjna zostanie odpowiednio przeliczona.

Manager Produktu
+48 61 8 961 114

Centrala Korbanek sp. z o.o.

+48 61 8 950 300

Okazja