NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWOŃ    513 600 630

 

 

Dlaczego Pan Rafał kupił ciągnik Arbos 4100 Korbanka?

Mapa z filmu Dokąd jedzie maszyna?

Pan Rafał z miejscowości Kraszewo-Sławęcin postanowił wymienić swój używany ciągnik na nowy. Kraszewo-Sławęcin – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie płońskim, w gminie Raciąż. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa ciechanowskiego.

 

Poprzedni ciągnik rolnikaJaki ciągnik zastąpił Arbos?

arbos zmienił forda

Do tej pory Pan Rafał w swoim gospodarstwie użytkował ciągnik Ford o mocy około 100 KM, którego postanowił sprzedać i w zamian zakupić fabrycznie nowy ciągnik Arbos 4100 o mocy 100 KM.

ARBOS jest marką znaną z niezawodności, specjalizującą się w produkcji ciągników rolniczych, sadowniczych oraz traktorów specjalistycznych. Dzięki zaawansowanej technologii oraz skupieniu na potrzebach i wymaganiach rolników, ARBOS dostarcza maszyny, które nie tylko ułatwiają codzienną pracę, ale także zwiększają efektywność i produktywność w gospodarstwach rolnych na całym świecie. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres ciągników, od modeli o niewielkiej mocy, idealnych do prac w sadach i na małych polach, po potężne traktory przeznaczone do intensywnej pracy w dużych gospodarstwach rolnych. Każdy model ARBOS charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz przemyślanym designem, co sprawia, że są to maszyny godne zaufania i polecenia.

Nowy nabytek RafałaTaki Arbos trafił do rolnika

trochę historii

Ponad sto lat temu, dokładnie w 1917 roku, z fabryki Henrego Forda wyjechał na światło dzienne pierwszy ciągnik rolniczy marki Ford. Był to moment przełomowy nie tylko dla samej firmy, ale również dla całego sektora rolniczego. Ten pionierski ciągnik stał się jednym z kluczowych kamieni milowych, które radykalnie zmieniły sposób uprawy ziemi, przyczyniając się do znaczącej mechanizacji i automatyzacji prac rolnych.

Przez kolejne dziesięciolecia, rozwój technologii i wprowadzanie nowych rozwiązań w ciągnikach rolniczych umożliwiły producentom żywności nie tylko zwiększenie efektywności, ale również poprawę bezpieczeństwa i komfortu pracy. Ford, jako prekursor w produkcji ciągników rolniczych, otworzył drogę dla innych producentów, inspirując ich do innowacji i dalszego rozwoju w tej branży. To właśnie dzięki takim inicjatywom, współczesne rolnictwo może cieszyć się zaawansowanymi maszynami, które są nie tylko wydajne, ale także przyjazne dla środowiska, otwierając nowe możliwości dla zrównoważonego rozwoju sektora rolnego na całym świecie.

Ciągnik Ford 7840Ford 7840

ładowacz hydramet za pół ceny

Pan Rafał zdecydował się na zakup ciągnika Arbos wraz z ładowaczem czołowym Hydramet za 50% jego ceny.
Hydramet istnieje na rynku od ponad 30 lat i od tego czasu zajmuje się produkcja sprzętu rolniczego najwyższej jakości. Specjalnością Hydrametu są ładowacze czołowe, których niezawodność i wytrzymałość zostały udowodnione w każdych warunkach. Szeroka oferta ładowaczy i osprzętów pozwala na skomponowanie idealnego zestawu gotowego do podjęcia każdego działania.

Arbos z ładowaczem czołowymCiągnik Arbos 4100 z ładowaczem Hydramet Xtreme

7 lat gwarancji przekonało rafała

Do zakupu ciągnika Arbos Pana Rafała przekonała 7 letnia gwarancja, która udzielana jest na każdy ciągnik Arbos w trakcie trwania promocji. Dodatkowo zakup nowego ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem czołowym za połowę ceny to świetna okazja, której nie można pominąć.
Zmiana używanego ciągnika na nowy jak mówi Pan Rafał to trafiona decyzja, dlatego zdecydował się na sprzedaż swojego poprzedniego ciągnika zaraz po zakupie nowego nabytku.Rafał kupił nowy ciągnik

Maszyny nowe i używane  

 
 
 
 
 

 

 

Czy artykuł był przydatny:
Czy artykuł był przydatny, kliknij gwiazdkę i oceń: 
5 (1 głos.)