Ocen produkt

Challenger MT 700 i 800E

384 - 646 KM

Challenger był pierwszym i pozostaje jedynym ciągnikiem zaprojektowanym oraz skonstruowanym specjalnie do pracy na gąsienicach. W modelu 700E połączono trakcję z małym naciskiem na podłoże, co zapewnia najwyższą wydajność i jednoczesną ochronę gleby. Ciągniki serii 800E z założenia technicznego odpowiadają swoim mniejszym odpowiednikom, jednak są maszynami większymi i cięższymi o mocy maksymalnej 646 KM.

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

small 6.26

Modele Challenger

MT 700E oraz MT 800E

Ciągnik gąsienicowy Challenger MT 800 E praca w polu

 

Challenger MT 700E (384 - 438 KM)

 

Ciągniki gąsienicowe Challenger MT 700E charakteryzują się doskonałym stosunkiem mocy do wagi. MT 700E dzięki swojemu zakresowi mocy odpowiada dużym ciągnikom kołowym, więc jest dla nich doskonałą alternatywą. Niezrównana trakcja oraz niskie zużycie paliwa plasuje markę Challenger w tym segmencie na pierwszym miejscu już od wielu lat.

 

Ciągnik gąsienicowy Challenger MT 800 E praca w polu przed firmą Korbanek

 

Challenger MT 800E (492 - 646 KM)

 

Ciągniki gąsienicowe Challenger MT 800E to propozycja dla rolników bądź firm usługowych, które potrzebują ciągnika ogromnej mocy o doskonałej trakcji i bardzo dobrym stosunku mocy do masy. MT 800E to maksymalnie 646 KM stworzonych do najcięższych zadań.

Silnik agco power 

Sprawdzona wydajność dla wyjątkowych ciągników

 

Ciągnik rolniczy Fendt 700 Vario na placy Korbanek

agco power ap98-4 oraz ap168-4

Silniki te są najnowszą generacją silników AGCO Power wyposażonych w układ selektywnej Redukcji Katalitycznej (SCR) generujące wysoką moc, przy jednoczesnym zmniejszonym zużyciu paliwa o 5% i wydłużonymi okresami międzyprzeglądowymi w porównaniu do poprzednich modeli. Z elektronicznie kontrolowanym chłodzonym układem recyrkulacji spalin (cEGR) pozwala spełnić najnowszą normę emisji spalin TIER IV.

Silnik AGCO Power AP98-4 generuje moc od 384 - 438KM, jest to silnik 7 cylindrowy o pojemności 9,8l dedykowany  dla serii ciągników gąsienicowych Challenger MT 700E. 

Silnik AGCO Power AP168-4  generuje moc od 492 - 646KM, jest to silnik 12 cylindrowy o pojemności 16,8l dedykowany dla serii ciągników gąsienicowych Challenger MT800E.

Oba te silniki współpracują z systemem zarządzającym obrotami silnika podczas pracy, redukując tym samym spalanie paliwa.

Sprawdzona przekładnia, która gwarantuje wydajność

Przeniesienie tak dużej mocy, które oferują współczesne silniki, wymagają stosowania przekładni, która będzie nie tylko wytrzymała, ale również przeniesie moc z silnika w sposób jak najbardziej wydajny. Ciągniki gąsienicowe Challenger wyposażone są w skrzynie biegów (opcjonalnie wyposażone w biegi pełzające) zbudowane wyłącznie do zastosowania w ciągnikach gąsienicowych. System Intellitronics zapewnia automatyczną zmianę wyboru trybów pracy. Zastosowanie przekładni Powershift oferuje 16 biegów do przodu oraz 4 do tyłu. Takie przełożenie rozpędza ciągnik gąsienicowy do 39,7 km/h. 

Główne argumenty

Dla Challenger MT 700E oraz MT 800E

 

Silniki i przekładnia

 

Dwa modele silników dostosowane dla dwóch modeli ciągników gąsienicowych oferują pełną elastyczność pracy oraz niskie zużycie paliwa. Do oczyszczania spalin służą tutaj system SCR wykorzystujący AdBlue oraz recyrkulację spalin.

Zawieszenie Opti-RIde

 

Zawieszenie Opti-Ride poprawia komfort i pozwala na niezależny ruch gąsienic, w celu zapewnienia płynnej jazdy w nierównym terenie. Unikalny system Mobil-Trac zapewnia wyjątkową trakcję i minimalne ugniatanie gleby dzięki gąsienicom o długości 2,4 m. Dostępne są gąsienice o różnych szerokościach, a ich wytrzymałość jest teraz jeszcze większa.

Komfortowa kabina

 

Przestronna, klimatyzowana kabina Pinnacle View stanowi doskonałe środowisko pracy operatora. Zapewnia ona znakomitą widoczność we wszystkich kierunkach i całkowitą kontrolę za pośrednictwem centrum zarządzania pracą ciągnika (TMS) oraz kompleksowego systemu zarządzania pracą na uwrociach.

Wydajna hydraulika i TUZ

 

Trzypunktowy układ zawieszenia narzędzi jest integralną częścią modelu MT700E (udźwig podnośnika wynosi 11758 kg) , został on zaprojektowany do pracy pod dużym obciążeniem. Ten model ciągnika Challenger jest również standardowo wyposażony w WOM 1000 obr./min. Dla ciągnika Challenger MT800E tylny TUZ (udźwig podnośnika wynosi 14000 kg) i WOM dostępne są opcjonalnie.​​​​​​​​​

Dane techniczne

Dane techniczne ciągników rolniczych Challenger MT 700E / 800E
 

Dane techniczne

 

MT 755E MT 765E

MT 775E

MT 845E MT 855E MT 865E MT875E
Silnik AGCO Power AGCO Power Agco Power Agco Power Agco Power Agco Power Agco Power
Typ AP98-4 AP98-4 AP98-4 AP168-4 AP168-4 AP168-4 AP168-4

Moc znamionowa silnika przy 2100 obr./min

 

355KM 381KM

405KM

457KM 496KM 548KM 598KM

Moc maksymalna silnika przy 1900 obr./min

 

384KM 411KM 438KM 492KM 536KM 592KM 646KM
Maksymalny moment obr. przy 1500 obr./min 1685 Nm 1808Nm 1921Nm 2170Nm 2360Nm 2600Nm 2840Nm
Pojemność skokwa silnika 9,8l 9,8l 9,8l 16,8l 16,8l 16,8l 16,8l

Przekładnia 

Powershift 16P/4T - dostępne biegi pełzające Powershift 16P/4T - dostępne biegi pełzające Powershift 16P/4T - dostępne biegi pełzające Powershift 16P/4T - dostępne biegi pełzające Powershift 16P/4T - dostępne biegi pełzające Powershift 16P/4T - dostępne biegi pełzające Powershift 16P/4T - dostępne biegi pełzające

Prędkość transportowa

 

39,7km/h 39,7km/h 39,7km/h 39,7km/h 39,7km/h 39,7km/h 39,7km/h
 • Challenger MT 700 i 800E - co mnie wyróżnia?

  Reklama atrakcyjne ceny ciagniki Fendt biały napis na tle ciagnika Fendt podczas pracy w polu
  • More
   Close

   Silnik AGCO Power AP98-4 - 7 cyl. moc max: 438KM - seria 700E Silnik AGCO Power Silnik AGCO Power AP168-4 - 12 cyl. moc max: 646KM - seria 800E

  • More
   Close

   Komfortowa Kabina Pinnacle View

  • More
   Close

   Szereg systemów prowadzenia równoległego do wyboru. Maksymalna dokładność systemu prowadzenia równległego wynosi +/-2cm.

  • More
   Close

   Zawieszenie Opti-Ride

  • More
   Close

   Skrzynia biegów typu Powershife 16F/14R

  • More
   Close

   Gąsienice stworzone z mieszanki zapewniającej doskonałą trakcję oraz długą żywotność

  • More
   Close

   Opcjonalny tylny TUZ o udźwigu 18 ton z możliwością hydraulicznego wychylenia

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna