GREGORIE BESSON

lekka praca - niskie spalanie

Sprawdź ofertę pługów GREGOIRE - BESSON. 

 

 

pługi Gregoire bEsson

 

Ocen produkt

Gregoire-Besson Wał ANDPAK

4 - 12

 

wał andpak  gregoire-besson

ORKA ORAZ PRZYGOTOWANIE DO SIEWU JEDNYM PRZEJAZDEM
 

Wał Andpak jest to nowoczesne konstrukcja pozwalająca dzięki swej kompaktowej konstrukcji i sposobu z agregatowania z pługiem za jednym przejazdem zestawu Ciągnik Pług Obracalny wykonać jednocześnie orkę i ugniatanie z kruszeniem wierzchniej powierzchni pola. Dzięki temu za jednym przejazdem zestawu można uzyskać bardzo dobre przygotowanie pola do siewu. Zastosowanie wału Andpak w znaczący sposób przyspiesza osiadanie gleby, tworzy pożądaną wierzchnią strukturę pola uprawnego. Można dzięki temu przyspieszyć moment siewu, co pozwala w przypadku wielu upraw polowych poprawić jakość i kondycję wschodów szczególnie w okresie jesiennych upraw polowych. Gregoire Besson jako producent stworzył pełną gamę modeli wałów Andpak dopasowanych do szerokiej gamy pługów obracalnych  zawieszanych, jak również zaczepianych. Ta szeroka oferta pozwala usatysfakcjonować szeroką rzeszę przyszłych użytkowników. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i dobrej jakości użytych materiałów rolnik może się cieszyć wiele lat z użytkowania wału i poprawić jakość wschodów co nie jest bez znaczenie szczególnie w uprawie ozimin. To nowoczesne rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się również w przygotowaniu pól w wiosennych uprawach roślin Jarych. Ma to duże znaczenie szczególnie w dobie zmian klimatycznych gdzie walka o zachowanie wilgoci w glebie, jak i mocno nieprzewidywalny termin zasiewu roślin jarych ma niebagatelne znaczenie na wysokość plonu i tym samym wpływ na ekonomikę gospodarowania takim zasobem, jakim jest pole uprawne. Firma Gregoire-Besson jest jedyną firmą produkującą takie wały od podstaw w całości w swojej fabryce w Bowe. Mogą występować w pługach z każdym zabezpieczeniem przeciążeniowym jak śruba czy hydrauliczne non-stop oraz w pługach o różnym rozstawie korpusów. Wysokości pługów, w których są stosowane wały Andpak to 170 cm od dzioba do dzioba co pozwala na optymalną pracę nawet na polach z bardzo dużą ilością resztek pożniwnych.
 

gb-pl-rw8-working03-wb.jpg

 

OPTYMALIZACJA  PRAC POLOWYCH

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY Z WAŁEM ANDPAK

 

Tapeta zespół sprzedaży maszyn i części w filii Wierzchowiska w Centrali Korbanek www.korbanek.pl

Orka pozostawia rozluźnioną i napowietrzoną glebę, co umożliwia jej szybkie nagrzanie. Jednak na lekkich glebach, zbyt duże wysuszenie oraz erozja muszą być kontrolowane.
 

Seria wałów ANDPAK z GREGOIRE-BESSON zagęszcza i kruszy glebę bezpośrednio za pługiem. Dociśnięta gleba ogranicza erozję oraz zmniejsza parowanie wody. Nośność gleby jest również lepsza, co ułatwia późniejszą pracę (siew). To wyposażenie pozostawia więc strukturę gleby idealną do przygotowania warstwy siewnej lub do siewu bezpośrednio po orce.
 

Korzyści z warunków zaoranej i dociśniętej gleby przed siewem:
• rozluźniona górna warstwa struktury gleby (ułatwia rozrost korzeni),
• wprowadzenie do gleby resztek roślinnych,
• rozdrobniona gleba,
• zachowana wilgoć,
• gleba jest napowietrzona i nośna.
 

Zysk na czasie:
• łatwiejsza organizacja pracy na polu.
• przeprowadzenie dwóch czynności w jednym przejeździe: orki i ugniatania.

 

dane techniczne  wału andpak

PODSTAWOWE PARAMETRY DLA PŁUGÓW GREGOIRE-BESSON
 

Model Pługa Rozstaw korpusów [cm] Liczba korpusów Średnica pierścieni [mm]
ROVER 60, 70, 80 90 lub 100 4, 5 lub 6 fi 540 lub 650
VOYAGER C80 90 lub 100 7, 8, 9, 10, 11 lub12 fi 540 lub 650
 

film prezentujący  pługi gregoire-besson

ZOBACZ FILM


GALERIA PRODUKTU


Wał ANDPAK


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna