Ocen produkt

Hydramet Ładowacz H-500 i H-800

500 - 800 kg

POBIERZ  PROSPEKT    WERSJA PDF

Ładowarko-Koparka  do ciągnika

Udźwig 500 kg i 800 kg

 

 

Ładowarko-koparka HYDRAMET to urządzenie niezastąpione nie tylko przy załadunku i rozładunku, ale i w pracach budowlanych, robotach ziemnych.

Funkcjonalność maszyny poszerza duży wybór narzędzi roboczych - począwszy od łyżek różnego typu, poprzez chwytak do drewna po szeroką łyżkę melioracyjną.

Idealnym wyborem jest połączenie z ładowaczem czołowym. Wyśrubowane parametry - duży wysięg i głębokość kopania oraz przystępna cena powodują,

iż zainteresowanie maszyną wykracza poza rolnictwo.  Ładowacz jest przystosowany do pracy z ciągnikami klasy minimum 14kN (np. 5312, MTZ 82).

Wymaga wydatku pompy ciągnika min 40 l/min. W przeciwnym razie koniecznej jest zastosowanie dodatkowej pompy hydraulicznej napędzanej poprzez WOM.

 

Ładowarko-koparka HYDRAMET

 

Firma HYDRAMET od ponad 30 lat produkuje sprzęt rolniczy najwyższej jakości. Specjalizacją tej polskiej firmy są ładowacze czołowe, których niezawodność i wytrzymałość zostały udowodnione w każdych warunkach. Szeroka oferta ładowaczy i osprzętów pozwala na skomponowanie idealnego zestawu gotowego do podjęcia każdego działania. Nieustanny rozwój firmy pozwala na postawienie marki HYDRAMET na czele polskich i w czołówce światowych producentów ładowaczy czołowych. Rozwój firmy jest efektem pracy całego zespołu i wzajemnych inspiracji pomiędzy ekipą konstruktorów a zespołem produkcyjnym. Wieloletnie funkcjonowanie na rynku, a także nieustanne doskonalenie produktów pozwoliło na stworzenie linii ładowaczy Xtreme, gdzie wyjątkowy design łączy się z ergonomiką, solidnością wykonania oraz wysokimi osiągami. Podstawą każdego wyrobu jest dopracowany projekt z optymalną kinematyką, nowoczesny design oraz wysoka jakość wykonania, o którą dba doświadczony zespół wyposażony w nowoczesny park maszynowy oparty na maszynach sterowanych cyfrowo, automatach, robotach spawalniczych, malarni proszkowej oraz w końcu rygorystyczny dział kontroli. 

wyposażenie  maszyny

Standardowe i opcjonalne

 

Standardowe wyposażenie obejmuje:

 • Wysięgnik
 • Hydraulicznie opuszczane podpory
 • Rozdzielacz wraz z instalacją hydrauliczną
 • Przesuwne siedzisko operatora
 • Łyżkę podsiębierną o szerokości 0,5 m. 

 

Wyposażenie dodatkowe ( za dopłatą ):

 • Łyżka podsiębierna szerokości 0,25m. (0,063) 
 • Łyżka podsiębierna szerokości 0,4m. (0,1m3)
 • Łyżka podsiębierna szerokości 0,5m. (0,12 m3)
 • Łyżka podsiębierna szerokości 0,8m. (0,2 m3)
 • Łyżka melioracyjna szerokości 1,4m
 • Chwytak do materiałów sypkich (0,3 m3)
 • Chwytak do obornika (0,35 m3)
 • Chwytak do drewna z głowicą obrotową
 • Pompa hydrauliczna
 • Sterowanie z kabiny
Hydramet Koparka H-800T

nowość - mała ładowarko-koparka 

Udźwig 300 kg

 

Na targach rolniczych AGRO-SHOW Bednary firma HYDRAMET zaprezentowała nową małą ładowarko-koparkę model H-300 o udźwigu 300 kg.

Ładowacz jest przystosowany do pracy z ciągnikami rolniczymi o mocy od 40 KM do 70 KM np. z traktorem ARBOS 3055 o mocy 50 KM.

 

Ładowarko-koparka HYDRAMET H-300

parametry  techniczne

Ładowarko-koparek serii H

 

 

Wymiary [mm]

H-500

H-500T

H-800

H-800T

max udźwig [kg] 500 500 800 800

max wysokość

5622

6163

6746

7395

max głębokość

1928

2624

2313

3149

max szerokość

3417

3417

4101

4101

max wysuw

4399

5068

5279

6081

Waga [kg]

590

635

965

1040

 

 

film o maszynach hydramet

Zestaw komunalny do odśnieżania


GALERIA PRODUKTU


Kilka zdjęć ładowarko-koparek HYDRAMET

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna