Ocen produkt

Jeantil Rozrzutnik EPR

16000 - 20000 KG

 

Rozrzutniki obornika jeantil EPR

Seria EPR - lider w swojej gamie

Firma Jeantil jest pierwszym francuskim producentem rozrzutników obornika z certyfikatem Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego DLG. Od wielu lat jest zaangażowana w rozwój zaawansowanej techniki i gwarantuje precyzję, równomierność oraz wysoką jakość rozrzucania obornika przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Od 2004 roku, rozrzutniki obornika z pionowymi adapterami posiadają europejski, najbardziej wymagający certyfikat. Jeantil jest prekursorem w precyzyjnym rozrzucaniu obornika, w automatycznie regulowanym rozdrabnianiu, w talerzowych aplikatorach doglebowych do rozlewania gnojowicy. Jeantil oznacza nieustanne innowacje, francuska jakość produkcji, wysoką, precyzyjną technologię oraz wydajną i niezawodną mechanikę. Maszyny EPR występują o tonażach wielkości od 16 do 20 ton i mogą pracować z ciągnikami Arbos, John Deere, Massey Ferguson, Fendt, New Holland itp. o mocach od 170 KM.

Rozrzutnik obornika Jeantil EPR, maszyna występująca z adapterami pionowymi lub poziomymi

 

adaptery rozrzutu evr epan

Uniwersalność i precyzja rozrzutu z Certyfikatem DLG

 

 

Adapter pionowy EPAN 8 rozrzutnika obornika Jeantil EPR

 

 

Adapter pionowy EPAN 8

 

2 duże ślimaki pionowego adaptera z dynamicznym wyważeniem, z palcami DLG wykonanymi z odpornej na ścieranie stali, umożliwiają rozrzut dużych dawek na dużą szerokość. Napęd odbywa się za pośrednictwem monoblokowej przekładni 1000 obr./min z zabezpieczeniem automatycznym i wolnym kołem.

Adapter poziomy EPAN 7 rozrzutnika obornika Jeantil EPR

 

 

 

 

 

Adapter poziomy EPAN 7

 

2 poziome ślimaki z palcami 50 × 12 wykonanymi z odpornej na ścieranie stali i 2 talerze o średnicy 1000 mm umożliwiają rozdrobnienie i precyzyjny rozrzut na dużą szerokość, nawet w przypadku małych dawek. Napęd odbywa się za pośrednictwem 4 przekładni monoblokowych 1000 obr./min, z automatycznym zabezpieczeniem

 

wyposażenie  standardowe

WAŻNE CECHY

 

 • Adapter pionowy EPAN 7 lub poziomy EPAN 8Rozrzutnik obornika Jeantil EPR, maszyna występująca z adapterami pionowymi lub poziomymi
 • Elektryczna regulacja posuwu przenośnika podłogowego
 • Zabezpieczenie adaptera przez sprzęgło przeciążeniowe
 • Przenośnik podłogowy z 4 łańcuchami fi 16 mm
 • Stopa podporowa hydrauliczna
 • Resorowany dyszel zaczepowy z przykręcanym uchem zaczepowym
 • Oś typu boogi, tandemowa lub tridemowa
 • Wałek WOM szerokokątny
 • Drabinka oraz błotniki kół
 

wyposażenie  dodatkowe

ISTOTNE CECHY

 

 • Różne rozmiary ogumienia
 • Ucho zaczepowe K80
 • Kaseta elektryczna
 • Osłony boczne, przestawiane hydraulicznie
 • tylna klapa do kiszonki
 • Osie kopiujące lub skrętne
 • Aluminiowe nadstawki
 • Wydatek DPA proporcjonalny do prędkości jazdy z wyświetlaczem kolorowym
 • Automatyczna regulacja rozrzucania SMART Control, z funkcją ważenia

dane  techniczne

Podstawowe parametry techniczne

Model (EPR)

23 - 16

23 - 18

27 - 18

27 - 20

Obj. skrzyni (m3) 23,0 23,0 27,1 27,1
Dł. skrzyni wew. do drzwi (m) 5,70 5,70 6,70 6,70
Ładowność (T) 16  18 18 20
Szerokość skrzyni (m) 2,00/2,30 2,00/2,30 2,00/2,30 2,00/2,30
Wysokość skrzyni (m) 1,40 1,40 1,40 1,40


AKCESORIA DO JEANTIL EPR

Wyposażenie rozrzutników EPR

 • Adapter poziomy EPAN 7 wyposażeniem dodatkowym rozrzutników Jeantil EPR
  Adapter poziomy EPAN 7 pozwala na szybki oraz precyzyjny rozrzut każdego materiału nawet w małych dawkach. Dzięki szerokiej skrzyni i talerzom rozrzucającym rozrzutnik gwarantuje precyzyjne rozrzucanie oraz bardzo dużą wydajność.
 • Kaseta sterująca wyposażeniem dodatkowym rozrzutników Jeantil EPR
  Kaseta sterująca od 1 do 5 funkcji. Urządzenie to pozwala na obsługę kilku funkcji, wykorzystując tylko jedną parę wyjść ciągnika.
 • Tylna klapa gilotynowa wyposażeniem dodatkowym rozrzutników Jeantil EPR
  Tylna klapa gilotynowa pozwala otwieranie oraz zamykanie miejsca rozrzutu, oraz na dozowanie ilości obornika transportowanego do adaptera.
 • Osłony boczne wyposażeniem opcjonalnym rozrzutników Jeantil EPR dostępnych w firmie Korbanek
  Osłony boczne przestawiane hydraulicznie. Osłony służą do regulacji szerokości rozrzutu na zasadzie deflektora ograniczającego rozrzut np. przy granicy pola.

GALERIA PRODUKTU


Prezentacja Jeantil EPR


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna