Jeantil EPR

1600 - 2000 KG

Rozrzutniki obornika/przyczepa wielofunkcyjna EPR

Rozrzutnik obornika w pracy polowej zaczepiony do ciągnika rolniczego FENDT rozrzutnik marki Jeantil

Dane techniczna

 

Model (EPR)

23 - 16

23 - 18

27 - 18

27 - 20

Obj. skrzyni (m3) 23,0 23,0 27,1 27,1
Dł. skrzyni wew. do drzwi (m) 5,70 5,70 6,70 6,70
Ładowność (T) 16  18 18 20
Szerokość skrzyni (m) 2,00/2,30 2,00/2,30 2,00/2,30 2,00/2,30
Wysokość skrzyni (m) 1,40 1,40 1,40 1,40
Adapter pionowy EPAN 8 Standard Standard Standard Standard
Adapter poziomy EPAN 7 Opcja Opcja Opcja Opcja

Rozrzutnik obornika epr

Seria EPR - rozrzutnik obornika, przyczepa wielofunkcyjna

 

Firma Jeantil jest pierwszym francuskim producentem rozrzutników obornika z certyfikatem Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego DLG. Od wielu lat jest zaangażowana w rozwój zaawansowanej techniki i gwarantuje precyzję, równomierność oraz wysoką jakość rozrzucania obornika przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Od 2004 roku, rozrzutniki obornika z pionowymi adapterami posiadają europejski, najbardziej wymagający certyfikat.

Wyposażenie standardowe:

 • Rama jezdna zintegrowana ze skrzynia ladkunkowa
 • Przenosnik lancuchowo-listwowy napedzany silnikiem hydraulicznym
 • Tylne drzwi grodziowe
 • Kola 600/55R26.5
 • Resorowany zaczep
 • Mozliwosc demontazu adaptera
 • WOM szerokokatny
 • Kaseta sterujaca 5 funkcyjna (regulacja predkosci posuwu tasmy oraz kierunku, zamykanie otwieranie tylnych drzwi grodziowych oraz tylnej i bocznej oslony )
 • Multifunkcyjny licznik rozrzutów z kaseta elektryczna
 • Sprzeglo przeciazeniowe na adapterze
 • Oswietlenie drogowe
 • Hamulce pneumatyczne
Jeantil rozrzutnik obornika model EPR 27-18 na układzie jezdnym typu tandem stoi na placu
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna