Ocen produkt

Lemken Topas

250 - 400 CM

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

 

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, w produkcji maszyn rolniczych, oraz grupie wyspecjalizowanych pracowników, firma Lemken była w stanie stworzyć uniwersalny kultywator ścierniskowy Topas z możliwością montażu z przodu lub z tyłu ciągnika. Kompaktowe wymiary maszyny zapewniają optymalne rozłożenie masy i środka ciężkości. Taka konstrukcja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów marki Lemken.

Czołowy przedni kultywator podorywkowy Lemken typ Topaz

zalety  kultywatora

Ścierniskowego Lemken Topas

 

Kultywator to najbardziej wszechstronna maszyna użytkowana w gospodarstwach rolnych. Rolnicy stosujący uprawę bezpłużną cenią sobie w kultywatorze ścierniskowym Lemken Topas jego wydajność, uniwersalność oraz prostotę przemyślanej konstrukcji.  Jako urządzenia wyposażonego w wymienne redlice skrzydełkowe do płytkiej uprawy pola, lub w redlice płaskie do głębokiego spulchniania gleby bez jej mieszania. Kultywator ścierniskowy Lemken Topas może być zamocowany z przodu lub z tyłu ciągnika rolniczego co zwiększa jego uniwersalność. Dla najbardziej wymagających klientów szukających najlepszych efektów można połączyć kultywator wraz z broną wirnikową. 
Kultywator Lemken Topas wyposażony jest w koła podporowe zapewniające jeszcze lepszą kontrolę nad ustawieniem głębokości roboczej. W zależności od zapotrzebowania koła mogą być ogumione lub nieogumione. Trzypunktowy zaczep kategorii 2 lub w opcji kategorii 3 sprawia, że kultywator ścierniskowy Lemken Topas idealnie nadaję się do pracy z ciągnikami rolniczymi w różnym przedziale mocowym. 

Lemken Topas z broną aktywną

Lemken Topas z przodu

Dzięki doświadczonym projektantom z firmy Lemken kultywator ścierniskowy Topas został tak zaprojektowany, aby jego zwarta budowa i niewielka długość owocowały bardzo korzystnym położeniem środka ciężkości.

Symetryczne rozmieszczenie zębów z zabezpieczeniem na kołek ścinany w ilości od 5 do 9 o przemyślanym rozstawie 60 cm zapewnia wysoką kulturę pracy i łatwe prowadzenie maszyny nawet w najtrudniejszych warunkach. Specjalna konstrukcja zapewnia spulchnienie nawet najtwardszej ziemi, a  redlice skrzydełkowe wykonane z bardzo trwałego materiału zapewniają długotrwałą pracę w polu.

Aby zapewnić jak najlepsze dostosowanie maszyny do pracy, każdy ząb jest regulowany. Należy także pamiętać, że zęby zewnętrzne kultywatora Topas są regulowane bezstopniowo.

Rama profilu maszyny 140 x 140 mm zapewnia i gwarantuje jej trwałość. A prześwit pod ramą 75 cm zapewnia bezproblemową pracę agregatu na każdej głębokości.

Wiele części eksploatacyjnych do kultywatora ścierniskowego można znaleźć w sklepie internetowym Korbanek pod adresem sklep.korbanek.pl/

dane  techniczne

 

Kultywatora ścierniskowego Lemken Topas

 

Model Szerokość robocza (cm) Waga (kg) Max moc ciągnika (kW/KM) Ilość zębów
Topas 140-5    250 * 381 118/160 5
Topas 140-7 300 415 118/160 7
Topas 140-9 400 540 118/160 9
* może być powiększony do 3 m szerokości roboczej
Wszystkie dane, rozmiary i masy podlegają ciągłemu technicznemu rozwojowi i nie są wiążące. Dane dotyczące masy narzędzia odnoszą się do wersji z wyposażeniem podstawowym. Zastrzega się prawo zmian technicznych.

prezentacja video

Film przedstawiający agregaty z oferty firmy Korbanek


GALERIA PRODUKTU


Lemken Topas

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna