• ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia Topas w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który ustali szczegóły prezentacji.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach swojego gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

  zachód słońca na polu Korbanek

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  5
  5 (1 głos.)
Ocen produkt

Lemken Topas

250 - 400 CM

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

 

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, w produkcji maszyn rolniczych, oraz grupie wyspecjalizowanych pracowników, firma Lemken była w stanie stworzyć uniwersalny kultywator ścierniskowy Topas z możliwością montażu z przodu lub z tyłu ciągnika. Kompaktowe wymiary maszyny zapewniają optymalne rozłożenie masy i środka ciężkości. Taka konstrukcja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów marki Lemken.

Czołowy przedni kultywator podorywkowy Lemken typ Topaz

zalety  kultywatora

Ścierniskowego Lemken Topas

 

Kultywator to najbardziej wszechstronna maszyna użytkowana w gospodarstwach rolnych. Rolnicy stosujący uprawę bezpłużną cenią sobie w kultywatorze ścierniskowym Lemken Topas jego wydajność, uniwersalność oraz prostotę przemyślanej konstrukcji.  Jako urządzenia wyposażonego w wymienne redlice skrzydełkowe do płytkiej uprawy pola, lub w redlice płaskie do głębokiego spulchniania gleby bez jej mieszania. Kultywator ścierniskowy Lemken Topas może być zamocowany z przodu lub z tyłu ciągnika rolniczego co zwiększa jego uniwersalność. Dla najbardziej wymagających klientów szukających najlepszych efektów można połączyć kultywator wraz z broną wirnikową. 
Kultywator Lemken Topas wyposażony jest w koła podporowe zapewniające jeszcze lepszą kontrolę nad ustawieniem głębokości roboczej. W zależności od zapotrzebowania koła mogą być ogumione lub nieogumione. Trzypunktowy zaczep kategorii 2 lub w opcji kategorii 3 sprawia, że kultywator ścierniskowy Lemken Topas idealnie nadaję się do pracy z ciągnikami rolniczymi w różnym przedziale mocowym. 

Lemken Topas z broną aktywną

Lemken Topas z przodu

Dzięki doświadczonym projektantom z firmy Lemken kultywator ścierniskowy Topas został tak zaprojektowany, aby jego zwarta budowa i niewielka długość owocowały bardzo korzystnym położeniem środka ciężkości.

Symetryczne rozmieszczenie zębów z zabezpieczeniem na kołek ścinany w ilości od 5 do 9 o przemyślanym rozstawie 60 cm zapewnia wysoką kulturę pracy i łatwe prowadzenie maszyny nawet w najtrudniejszych warunkach. Specjalna konstrukcja zapewnia spulchnienie nawet najtwardszej ziemi, a  redlice skrzydełkowe wykonane z bardzo trwałego materiału zapewniają długotrwałą pracę w polu.

Aby zapewnić jak najlepsze dostosowanie maszyny do pracy, każdy ząb jest regulowany. Należy także pamiętać, że zęby zewnętrzne kultywatora Topas są regulowane bezstopniowo.

Rama profilu maszyny 140 x 140 mm zapewnia i gwarantuje jej trwałość. A prześwit pod ramą 75 cm zapewnia bezproblemową pracę agregatu na każdej głębokości.

Wiele części eksploatacyjnych do kultywatora ścierniskowego można znaleźć w sklepie internetowym Korbanek pod adresem sklep.korbanek.pl/

dane  techniczne

 

Kultywatora ścierniskowego Lemken Topas

 

Model Szerokość robocza (cm) Waga (kg) Max moc ciągnika (kW/KM) Ilość zębów
Topas 140-5    250 * 381 118/160 5
Topas 140-7 300 415 118/160 7
Topas 140-9 400 540 118/160 9
* może być powiększony do 3 m szerokości roboczej
Wszystkie dane, rozmiary i masy podlegają ciągłemu technicznemu rozwojowi i nie są wiążące. Dane dotyczące masy narzędzia odnoszą się do wersji z wyposażeniem podstawowym. Zastrzega się prawo zmian technicznych.

prezentacja video

Film przedstawiający agregaty z oferty firmy Korbanek

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna