• ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek masz możliwość skontaktowania się i zadania pytań dotyczących Topas . Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa. 

  Budynek firmy Korbanek Sp. z o.o.

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  Brak ocen, bądź pierwszy.
Ocen produkt

Lemken Topas

250 - 400 CM

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

 

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, w produkcji maszyn rolniczych, oraz grupie wyspecjalizowanych pracowników, firma Lemken była w stanie stworzyć uniwersalny kultywator ścierniskowy Topas z możliwością montażu z przodu lub z tyłu ciągnika. Kompaktowe wymiary maszyny zapewniają optymalne rozłożenie masy i środka ciężkości. Taka konstrukcja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów marki Lemken.

Czołowy przedni kultywator podorywkowy Lemken typ Topaz

zalety  kultywatora

Ścierniskowego Lemken Topas

 

Kultywator to najbardziej wszechstronna maszyna użytkowana w gospodarstwach rolnych. Rolnicy stosujący uprawę bezpłużną cenią sobie w kultywatorze ścierniskowym Lemken Topas jego wydajność, uniwersalność oraz prostotę przemyślanej konstrukcji.  Jako urządzenia wyposażonego w wymienne redlice skrzydełkowe do płytkiej uprawy pola, lub w redlice płaskie do głębokiego spulchniania gleby bez jej mieszania. Kultywator ścierniskowy Lemken Topas może być zamocowany z przodu lub z tyłu ciągnika rolniczego co zwiększa jego uniwersalność. Dla najbardziej wymagających klientów szukających najlepszych efektów można połączyć kultywator wraz z broną wirnikową. 
Kultywator Lemken Topas wyposażony jest w koła podporowe zapewniające jeszcze lepszą kontrolę nad ustawieniem głębokości roboczej. W zależności od zapotrzebowania koła mogą być ogumione lub nieogumione. Trzypunktowy zaczep kategorii 2 lub w opcji kategorii 3 sprawia, że kultywator ścierniskowy Lemken Topas idealnie nadaję się do pracy z ciągnikami rolniczymi w różnym przedziale mocowym. 

Lemken Topas z broną aktywną

Lemken Topas z przodu

Dzięki doświadczonym projektantom z firmy Lemken kultywator ścierniskowy Topas został tak zaprojektowany, aby jego zwarta budowa i niewielka długość owocowały bardzo korzystnym położeniem środka ciężkości.

Symetryczne rozmieszczenie zębów z zabezpieczeniem na kołek ścinany w ilości od 5 do 9 o przemyślanym rozstawie 60 cm zapewnia wysoką kulturę pracy i łatwe prowadzenie maszyny nawet w najtrudniejszych warunkach. Specjalna konstrukcja zapewnia spulchnienie nawet najtwardszej ziemi, a  redlice skrzydełkowe wykonane z bardzo trwałego materiału zapewniają długotrwałą pracę w polu.

Aby zapewnić jak najlepsze dostosowanie maszyny do pracy, każdy ząb jest regulowany. Należy także pamiętać, że zęby zewnętrzne kultywatora Topas są regulowane bezstopniowo.

Rama profilu maszyny 140 x 140 mm zapewnia i gwarantuje jej trwałość. A prześwit pod ramą 75 cm zapewnia bezproblemową pracę agregatu na każdej głębokości.

Wiele części eksploatacyjnych do kultywatora ścierniskowego można znaleźć w sklepie internetowym Korbanek pod adresem sklep.korbanek.pl/

dane  techniczne

 

Kultywatora ścierniskowego Lemken Topas

 

Model Szerokość robocza (cm) Waga (kg) Max moc ciągnika (kW/KM) Ilość zębów
Topas 140-5    250 * 381 118/160 5
Topas 140-7 300 415 118/160 7
Topas 140-9 400 540 118/160 9
* może być powiększony do 3 m szerokości roboczej
Wszystkie dane, rozmiary i masy podlegają ciągłemu technicznemu rozwojowi i nie są wiążące. Dane dotyczące masy narzędzia odnoszą się do wersji z wyposażeniem podstawowym. Zastrzega się prawo zmian technicznych.

prezentacja video

Film przedstawiający agregaty z oferty firmy Korbanek

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna