Ocen produkt
=

Lucas Wycinak kiszonki Silogrif

2 - 2 M3

POBIERZ KATALOG LUCAS SILOGRIF    WERSJA PDF

 

WYCINAK KISZONKI  LUCAS SILOGRIF

Wycinak z funkcją zadawania paszy

 

LUCAS Silogrif to kompaktowe wycinaki kiszonki z funkcją rozdzielania (zadawania paszy). Ich silnymi argumentami są: łapa rozdrabniająca, która jest zaokrąglona, by idealnie pasować do kształtu skrzyni dla lepszej szczelności, i wzmocniona dla lepszej i czystszej penetracji w silosie, bęben rozdrabniający napędzany mechanicznie, wyposażony w 8 zębów, przystosowany do rozdzielania kiszony z kukurydzy lub zielonki, klapa rozdzielająca (1000 x 800 cm), ruchoma podłoga regulowana hydraulicznie dla równomiernego rozdzielania, łatwa konserwacja za pomocą napinacza ruchomej podłogi. Kompaktowe wycinaki kiszonki LUCAS Silogrif są przeznaczone dla mniejszych gospodarstw hodowlanych. Wycinaki kiszonki z funkcją zadawania paszy Lucas G Silogrif, montowane są na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika rolniczego takich marek jak: John Deere, Arbos, Deutz Fahr, Kubota, Massey Ferguson, Fendt, Case, Landini, McCormick, Ursus, Belarus czy New Holland. Dzięki swej kompaktowej konstrukcji Lucas Silogrif bardzo dobrze sobie radzi nawet w bardzo ciasnych i trudnych przejazdach, które sprawiają problem przy pokonywaniu maszyną półzawieszaną. Maszyny marki Lucas G to maszyny renomowanego francuskiego producenta będącego liderem w dziedzinie produkcji wozów paszowych z mieszadłem pionowym: pojedynczym, podwójnym i potrójnym oraz poziomym mieszadłem łopatowym model QUALIMIX. Firma Lucas jest również znana z produkcji maszyn do ścielenia słomy i zadawania paszy z możliwością wyposażenia w wycinak kiszonki oraz robotów automatycznych do karmienia zwierząt, które umożliwiają zwiększyć wydajność zadawania paszy.

 

Wycinak kiszonki zawieszany z funkcją zadawania

 

wyposażenie  standardowe

WAŻNE CECHY

 

 • Łapa rozdrabniająca zaokrąglona i wzmocniona dla lepszej czystszej penetracji w silosie
 • Bęben rozdrabniający napędzany mechanicznie, wyposażony w 8 zębów, przystosowany do rozdzielania kiszonki
 • Klapa rozdzielająca prawa (L 1000 cm x H 880 cm)
 • Ruchoma podłoga regulowana hydraulicznie dla równomiernego rozdzielania 
 • Sterowanie ręczne -M-

WYPOSAŻENIE  DODATKOWE

ISTOTNE CECHY

 

 • Sterowanie elektryczne Silogrif
 • Podnośnik elewatorowy 
 • Klapa wysypowa dozująca pokarm
 • Skrobak łapy rozdrabniającej
 • Przepustnica przekładni monoblokowej
 • Światła sygnalizacyjne
 • Wybór prędkości ruchomej podłogi
 • Napinacz ruchomej podłogi

DANE TECHNICZNE LUCAS SILOGRIF

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE

Wycinak kiszonki Silogrif
Pojemność (m3) 2
Wysokość całkowita (mm) 1910
Szerokość całkowita (mm) 2330
Długość całkowita (mm) 1940
Zapotrzebowanie mocy ciągnika (KM) 50
Wydatek oleju (l/min) 20 / 70
Ciśnienie (bary) 160 / 200
Masa własna (kg) 808

GALERIA PRODUKTU


LUCAS SILOGRIF


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

4
4 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna