Ocen produkt

McHale ORBITAL - owijarka

-

Najszybsza owijarka do bel okrągłych - podczas jej projektowania wzorowano się na systemie owijania znanym z prasoowijarek Fusion, dzięki wykorzystaniu pionowego pierścienia owijającego udało się stworzyć maszynę bezkonkurencyjną w swojej klasie zapewniającą najwyższą jakość owiniętych bel i ochronę paszy. Opatentowany system przenoszenia beli z opuszczającym się wałkiem załadowczym i wyładowczym zmniejsza obciążenie maszyny i zwiększa jej wydajność.  McHale ORBITAL przystosowana jest do pracy z prasami różnych producentów.

 

Najszybsza owijarka do balotów okrągłych McHale Orbital
Owijarka McHale ORBITAL z ramieniem załadowczym przygotowanym na załadunek beli .
 

Wyposażenie MChale ORBITAL

opis wyposażenia owijarki

 

 • w pełni automatyczna obsługa
 • czujnik zerwania folii
 • sterowanie Expert Plus
 • pionowy pierścień owijający
 • opatentowany system załadunku bel (ramię załadowcze)
 • owijanie bel o średnicy 1,1 - 1,4 metra
 • łatwy montaż folii
 • opatentowany system stawiania bel
 • hydrauliczny system cięcia i wiązania folii
 • boczny układ stawiania bel (opcja)

Cechy Owijarki  McHale ORBITAL

Najważniejsze rozwiązania techniczne i cechy owijarek 

 

Załadunek i wyładunek bel. Irlandzki producent w swoim topowym modelu owijarek samozaładowczych zastosował opatentowany system załadunku bel, w którym walec owijarki znajdujący się najbliżej ramienia załadowczego obniża się, zmniejszając odległość transferu beli.  Dzięki temu bela przenoszona jest płynnie i szybko na stół owijarki, dodatkowo nie obciążając zbędnie maszyny. Walec wyładunku natomiast, dostosowuje swoje położenie do średnicy beli dbając o to żeby folia nakładana była na sam jej środek. Uzyskujemy dzięki temu pewność, że nasza bela będzie zawsze prawidłowo pokryta folią.

Podczas wyładunku tylny walec obniża się i owinięta belka jest delikatnie odkładana na ziemi. Opcjonalny stawiacz balotów obraca belkę do pozycji pionowej, przez co zmniejsza ryzyko jej uszkodzenia.

Transfer beli McHale Orbital

Pionowy pierścień owijający McHale Orbital

 

 

Pionowy pierścień owijarki -  produkt McHale standardowo  wyposażony jest w dwa podajniki folii o szerokości 750 mm. Szybki obrót pierścienia owijającego zapewnia pokrycie beli czterema warstwami w czasie 18 sekund, dzięki czemu platforma jest zawsze gotowa na przyjęcie kolejnej belki. Taka konstrukcja pierścienia zapewnia równomierne pokrycie folią, a także minimalizuje ryzyko jej uszkodzenia.

Maszyna wyposażona jest w dwa czujniki zerwania folii i w momencie, gdy na jednym podajniku się ona skończy lub zostanie zerwana- elektronika spowalnia i zwiększa ilość obrotów pierścienia, aby zapewnić odpowiednie owinięcie belki pozostałą ilością folii. 

Zalety pionowego pierścienia owijającego:

 •  Większa szybkość działania
 • Dokładność pokrycia folią
 • Większe bezpieczeństwo pracy

 

 

Dane  Techniczne

Parametry techniczne owijarki McHale ORBITAL

Wymiary i waga

991 ORBITAL

Długość transportowa

4,35 m

Szerokość transportowa

2,74 m

Wysokość całkowita

3,00 m

Zapotrzebowanie na olej

35 l/min / 170 bar

Masa własna 

1850 kg

Prędkość podajnika z folią

40 obr/min

Przechowywanie rolek 6 szt + 2 w podajnikach

Podajnik folii

2 x 750 mm

Sterowanie

EXPERT PLUS

Obsługa

w pełni automatyczna

Ustawianie rozmiaru beli

z kabiny

Ustawianie warstw folii

z kabiny

Minimalne zapotrzebowanie mocy  37kW/50 KM
System hydrauliczny otwarty, zamknięty, load sensing
Ogumienie

380/55 R17

480/45 R17 opcja

 

Video McHale  Fusion

Film przedstawiający prasoowijarkę McHale Fusion 


GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia owijarki MCHALE ORBITAL


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna