Ocen produkt

Metaltech Wóz paszowy WX

12 - 20 m³

 

wozy paszowe metaltech wx

DWUŚLIMAKOWE O POJEMNOŚCIACH OD 12 DO 20 m3

 

Paszowozy miksujące służą do przygotowania i zadawania pasz, w szczególności do bydła mlecznego. Liczne badania naukowe udowodniły, że dzięki wymieszaniu składników paszowych zwierzęta pozbawione są możliwości wybierania składników pokarmowych, dzięki czemu możemy dobrać optymalny skład paszy dla zaopatrzenia fizjologicznego zwierząt. Skutkuje to wzrostem mleczności i zmniejszeniem ilości schorzeń.

Bardzo ważnym elementem wyposażenia wozów paszowych jest waga elektroniczna, która pozwala nam w danym momencie kontrolować ładowany materiał poprzez ładowacz ciągnika jak MX, Stoll, Hydramet, Quick, Metal-fach czy ładowarka teleskopowa Faresin, Kramer, Claas, Massey Ferguson, Merlo, Manitou.

Wozy paszowe WX są zbudowane z bardzo wysokiej jakości podzespołów oraz komponentów. Jednym z nich jest mechanizm przekładniowy renomowanego włoskiego producenta, z którym firma Metaltech współpracuje od lat.

Seria tych maszyn występuje o różnych pojemnościach 12, 16, 18, 20 i 24 m3 oraz seria WXM projektowana na życzenie klienta.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Wóz paszowy Metaltech WX, 12 m3

 

 

możliwości  konstrukcyjne

WX MOŻE BYĆ SZYTE NA MIARĘ

 

Wozy paszowe WX to maszyny dwuślimakowe stworzone dla większych gospodarstw. Dla bardziej wymagających użytkowników oraz gospodarstw o specyficznej infrastrukturze mamy do dyspozycji serię WXM, którą możemy nazwać szytą na miarę.  Przy współpracy klienta i działu konstrukcyjnego, zbudujemy przemyślane rozwiązanie, które finałem jest wóz paszowy spełniający oczekiwania zamawiającego.

Wozy dwuślimakowe mażemy doposażyć w bardzo bogate wyposażenie dodatkowe, na które mogą się składać: przenośnik poprzeczny z oknem frontowym, hydrauliczne sterowanie drugim przeciw nożem, hydrauliczna stopa podporowa, hydraulicznie sterowany podajnik dodatków paszowych, sterowanie elektroniczne mechanizmami, waga elektroniczna programowalna, zmiana pozycji okna wysypowego na tył, instalacja hamulcowa hydrauliczna i pneumatyczna, przenośnik poprzeczny okna wysypowego (długość 1100 mm), wałek WOM szerokokątny, separator magnetyczny, ślimak LONGLIFE wzmocniony blachą HARDOX.

Wozy serii WX posiadają dwuletnią gwarancję na całość i 5-letnią na przekładnię główną.

wx_18.jpg

 

WYPOSAŻENIE  STANDARDOWE

WAŻNE CECHY
 

 • 2 mieszadła pionowe z nożami docinającymi
 • system wagowy oparty na sensorach
 • dwa okna wysypowe
 • wałek odbioru mocy WOM
 • stopa podporowa regulowana mechanicznie
 • dwa przeciwnoże w tym jeden sterowany hydraulicznie
 • skrzynia przekładniowa z 5 letnią gwarancją
 • pierścień przeciw wysypywaniu się paszy
 • wskaźnik otwarcia okna wysypowego

Dane techniczne  wozów paszowych WX

PODSTAWOWE PARAMETRY

 

WX 12

WX 16

WX 18

WX 20

Pojemność (m3): 12 16 18 20
Standardowe zawieszenie osi: sztywne sztywne Sztywne Sztywne
Standardowy rozmiar ogumienia: 425/40R17 445/45R19,5 4x315/70R22,5 4x315/70R22,5
Ilość mieszadeł: 2 2 2 -
Szerokość max* (mm): 2200 2600 2600 2600
Wysokość max* (mm): 2400 2600 2860 3000
Minimalna moc ciągnika współpracującego (KM): 80 90 105 110
Minimalna moc ciągnika współpracującego z dodatkowym reduktorem obrotów (KM): 65 75 85 90
Okna wysypowe: 2 2 2 2
Hydraulicznie sterowane przeciw ostrze: 1 1 1 1
Ręcznie sterowane przeciwostrze: 1 1 1 1
Ilość wykarmionych krów podczas jednego przejazdu (szt): 75-90 80-110 90-130 100-140


AKCESORIA DO WOZÓW PASZOWYCH WX

Wyposażenie wozów paszowych WX

 • Reduktor obrotów zmniejsza zapotrzebowanie mocy o 20 KM dzięki 2-stopniowej przekładni
  Reduktor obrotów zwany również przekładnią 2-stopniową o 2 prędkościach pracy, służy do zmniejszenia zapotrzebowania mocy nawet o 20 KM. Przy całych balotach słomy pomaga w łatwiejszym rozdrobnieniu beli, dzięki zastosowaniu na początku cięcia 1 prędkości ślimaka, a po rozdrobnieniu, użycia 2 szybszej prędkości do szybszego wymieszania pokarmu.
 • Hydrauliczne przeciw noże standardowo mechaniczne służy do szybszego i bardzie dokładnego wymieszania masy
  Hydrauliczne przeciw noże, standardowo mechaniczne. Zastosowanie hydraulicznego sterowania drugim przeciw nożem pozwala nam zaoszczędzić czas. Można go zamykać bez wychodzenia z ciągnika.
 • Hydrauliczna stopa podporowa, pozwala na regulację wysokości dyszla bez wychodzenia z ciągnika
  Hydrauliczna stopa podporowa, pozwala na regulację wysokości dyszla bez wychodzenia z ciągnika. W standardowym wyposażeniu otrzymujemy stopę mechaniczną na korbkę.
 • Elektroniczne sterowanie mechanizmami wozu z panelu elektronicznego za pomocą elektro-rozdzielacza
  Elektroniczne sterowanie mechanizmami wozu z panelu elektronicznego. Dzięki temu urządzeniu możemy sterować wieloma funkcjami z ciągnika, nie wykorzystując każdej pary hydrauliki ciągnika do każdej funkcji wozu.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia wozów paszowych WX


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna

 

WASZE OPINIE