RABE

Ekonomiczne - OSZCZĘDNE - wygodne

 

Sprawdź ofrtę pługów RABE, sprawdzone

konstrukcje o niskim zapotrzebowaniu

na moc.

Zobacz ofertę

 

Ocen produkt

Rabe DIGGER

300 - 400 CM

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Firma  RABEWERK powstała w 1889 roku i specjalizowała się w produkcji pługów. W ciągu ostatnich 40 lat RABE AGRI rozwinęło produkcję maszyn uprawowych, bron wirnikowych, siewników i siewników do wysiewu uproszczonego. Dzięki rozwojowi marki firma RABE jest w stanie zaoferować użytkownikowi głębosza zębowego do upraw na głębokościach RABE DIGGER.

small 6.26

ZALETY  GŁĘBOSZA

Do uprawy głębokiej RABE DIGGER

 

Głębosz DIGGER to wielofunkcyjny spulchniacz firmy Rabe. Maszyna ta występuje w wielu szerokościach roboczych 3, 3,50 i 4 m, jak i w wielu konfiguracjach takich jak praca samodzielna, wyposażona w talerze oraz wał, a także można ją skonfigurować z wózkiem oraz podwójnym wałem doprawiającym. Rabe DIGGER występuje z dwoma rodzajami zabezpieczeń, w zależności od potrzeb może mieć zabezpieczenie na śrubę ścinaną lub dla bardziej wymagających użytkowników zabezpieczenie non stop na siłownikach hydraulicznych gwarantujące nieprzerwaną pracę.

W zależności od szerokości roboczej głębosz Rabe DIGGER wyposażony jest w 5 lub 7 łap, które są w stanie wykonywać zabieg na głębokości do 45 cm. Ta głębokość pozwala nam na uzyskanie zamierzonego efektu, jakim jest poprawienie jakości gleby i zwiększenie plonów na obszarze, na którym wykonywana była praca. 

Rabe Digger z talerzami

Rabe Digger z siewnikiem Turboseed

Praca z Rabe DIGGER ma wiele korzyści. Dzięki dobrze wykonanemu zabiegowi za pomocą łap NT-line, które są wzmacniane w części ściernej węglikiem wolframu, jesteśmy w stanie uzyskać bardzo dobrą szczelinowatość gleby, daje nam to bardzo dobre napowietrzenie oraz polepsza korzystną dla gleby gospodarkę wodną. Całości tych zalet prowadzi do lepszego ukorzeniania się upraw, co owocuje zwiększonymi plonami.

Rabe DIGGER nie musi pracować samodzielnie, można połączyć go wraz z zestawem brony aktywnej i siewnika, co spowoduje zminimalizowanie ilości zabiegów przedsiewnych, które w tym przypadku wykonamy za jednym przejazdem.

Ze względu na zabiegi, jakie wykonuje maszyna w zależności od szerokości roboczej zaleca się zastosowanie ciągnika rolniczego w przedziale mocowym od 150-180KM dla 3 metrów szerokości, oraz 190-300KM dla szerokości 3,5-4m. Dzięki materiałom zastosowanym do produkcji Rabe DIGGER nie ma obaw o maszynę nawet w najtrudniejszych warunkach. 

By zwiększyć uniwersalność maszyny w zależności od potrzeb użytkownika, oraz rodzaju i struktury gleb głębosza możemy wyposażyć w wiele różnych rodzajów wałów  takich jak: Strunowy, Twin, Podwójny wał z talerzami karbowanymi.

 

dane Techniczne

Głębosza dwóramowego Rabe Digger

 

Model

Liczba zębów

Zabezpieczenie zębów

Szerokość robocza

Szerokość transportowa

Masa własna

Zapotrzebowanie mocy

NT 900 B

5

śrubowe

3,00 m

3,30 m

980 kg

150 - 180 PS

NT 900 B 

5

śrubowe

3,50 m

3,50 m

1080 kg

150 - 180 PS

NT 900 B

7

śrubowe

4,00 m

4,00 m

1240 kg

190 - 300 PS

NT 900 NSH

5

non-stop hydrauliczne

3,00 m

3,30 m

1340 kg

150 - 180 PS

NT 900 NSH

5

non-stop hydrauliczne

3,50 m

3,50 m

1440 kg

150 - 180 PS

NT 900 NSH

7

non-stop hydrauliczne

4,00 m

4,00 m

1720 kg

190 - 300 PS

Waga podana jest bez wałów doprawiających. Zapotrzebowanie mocowe w zależności od rodzaju gleby.

prezentacja video

Film przedstawiający agregaty z oferty firmy Korbanek


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna