RABE

Ekonomiczne - OSZCZĘDNE - wygodne

 

Sprawdź ofrtę pługów RABE, sprawdzone

konstrukcje o niskim zapotrzebowaniu

na moc.

Zobacz ofertę

 

Ocen produkt

Rabe Pilot

150 - 600 CM

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

RABE od wielu lat uznawane jest za lidera w produkcji pługów rolniczych. Dzięki swojemu doświadczeniu produkty tej marki charakteryzują się niebywałą wręcz trwałością. Firma posiada w swojej ofercie także wały dogniatające przednie typu Pilot z kołami żeliwnymi lub stalowymi, oraz wały ugniatające ciągane, zaczepiane do pługa o konstrukcji jedno lub dwu walcowej. 

Wał dogniatający przedni Rabe
Wał dogniatający Rabe Pilot mocowany na przednim podnośniku ciągnika 

Wały Ciągane  Rabe Pilot

Opis konstrukcji wałów ciąganych RABE Pilot

 

Ramię do wału mocuje się bezpośrednio na ramie pługa. Charakteryzuje się ono przemyślanym kształtem ze sprężynowym układem amortyzacji umożliwiającym doskonały uciąg w osi wału. Prosty mechanizm umożliwia bezproblemowe zwolnienie i zaczepienie wału podczas wykonywania nawrotów. Budowa optymalizuje siły uciągu i wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa w ciągniku; ten układ pozwala na znaczne  zwiększenie wydajności dzięki orce przeprowadzanej z dociskiem za pomocą wału w jednym przejeździe.
 

Wał Rabe pilot z pługiem Rabe

Wały ciągane Rabe pilot

Pojedynczy wał żeliwny. RABE proponuje pojedynczy żeliwny wał o średnicy koła 900 mm. Wał jest dostępny w różnych szerokościach od 1,50 m do 3,70 m, aby dokładnie dopasować go do szerokości roboczej pługa. Koła są produkowane na bazie żeliwa grafitowego, by uzyskać odporność na najtrudniejsze warunki pracy. Pojedynczy wał może być połączony z wałem Crosskill dla doskonałego wykończenia pracy. Pojedyncze wały są zalecane na glebach lekkich i średnich, do pracy z ciągnikami o średniej mocy.

 

 

 

 

 

Podwójny wał żeliwny. Podwójny wał żeliwny jest dostępny w szerokości do 3,50 m. Używa się go na glebach trudnych w uprawie, madowych i / lub gliniastych przy współpracy z ciągnikami o dużej mocy. Podwójny wał jest dostępny w dwóch średnicach koła: 700 mm i 900 mm. Krzyżowanie się wałów, profil elementu i rozstaw między kołami zostały tak dobrane, aby uzyskać pracę o wysokiej jakości bez ryzyka zapychania. Zamontowane skrobaki łańcuchowe utrzymują koła w czystości.

Przednie wały  Rabe Pilot

Opis konstrukcji przednich wałów dogniatających RABE Pilot

 

Wał dogniatająct=y Rabe Pilot FP

 

Przedni wał dogniatający Pilot FP

 

Mocowane na przednim podnośniku ciągnika. Koła żeliwne o średnicy 700 lub 900 mm. Przednia włóka wyrównująca z nożami lub dwa rzędy zębów. Szerokość robocza od 2,5 do 6 m.

Przedni wał dogniatający Pilot PA/PR

 

Przedni wał dogniatający Pilot PA /PAR

 

Mocowane na przednim podnośniku ciągnika. Koła stalowe o średnicy 630 mm. Opcja: dwa rzędy zębów 32 x 12 przed wałem lub jeden rząd Crossboard. Szerokość robocza od 1,50 do 4,50 m.

 

Dane  Techniczne

Parametry techniczne wałów dogniatających Rabe

 

Model Typ ramy Szer. robocza (cm) Ilość kół Średnica kół (cm) Kąt ostrza (stopnie) Ciężar (kg)

PILOT PF

700 

nieskładana 250 17 70 35 765
300 20 870
400 26 1210
składana 2-częściowa 400 26 1365
450 28 1455
500 32 1585
500 38 1865
Model Typ ramy Szer. robocza (cm) Ilość kół Średnica kół (cm) Kąt ostrza (stopnie) Ciężar (kg)

PILOT PF

900 

nieskładana 150 8 90 38 855
300 15 1395
350 18 1750
składana 2-częściowa 400 20 2120
450 22 2275
600 30 3015
 

Film video

Film prezentujący konserwację pługa


GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia wałów Rabe Pilot


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna